Discutii Generale LC Slobozia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Marius de unde ai luat tu anvelopele mai aveau ceva 195/50 in stare cat de cat buna si la pret decent?
    sigpic

    IL 1 3 MIU

    Comment


    • Originally posted by Alex_MIU View Post
      Marius de unde ai luat tu anvelopele mai aveau ceva 195/50 in stare cat de cat buna si la pret decent?
      miu de la cine le-am luat eu pot vb oricand pt tine.le aduce din germania,si sunt in stare foarte buna.le vezi knd vi.imi spui daca esti interesat.si la pret...eu am dat 80 ron pe bucatao rezolvam si pt tine!
      Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

      Comment


      • salutare! am si eu o intrebare. de curand am observat ca am un joc pe orizontala la roata fata dreapta. de la ce sa fie oare?

        Comment


        • Originally posted by alex_dnk View Post
          salutare! am si eu o intrebare. de curand am observat ca am un joc pe orizontala la roata fata dreapta. de la ce sa fie oare?
          parerile pot fi multe.o constatare (20lei) la un service iti poate da un raspuns!parerea mea...
          Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

          Comment


          • vroiam o parere asa mai neprofesionala.eu ma gandesc ca e rulmentul,sau bieleta de directie

            Comment


            • dar nu te ajuta cu nimic...uite mie imi facea un sunet ciudat cand deceleram si baietii mi-au spus o gramada de cauze ce ma speriasera de-a dreptul)...m-am dus cu masina la un service si atingea toba de scut si la decelerare vibra si atingea scutul deci pentru 20 lei mai bine te duci intr-un service

              Comment


              • cataline mai traiesti ma?am o vorba cu tine..da un semn!!!
                Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                Comment


                • Originally posted by alex_dnk View Post
                  vroiam o parere asa mai neprofesionala.eu ma gandesc ca e rulmentul,sau bieleta de directie
                  Sau capatul de bara dus,cel mai bine e sa ridici masina,sa desfaci si sa te uiti...cauze sunt multe.Daca ar fi fost rulmentul ar fi trebuit sa auzi si ceva galagie.
                  sigpic

                  IL 1 3 MIU

                  Comment


                  • am umblat la masina si este capul de bara. o sa merg azi sa-l cumpar. aveti idee pe unde-s mai ieftine piesele? stiu ca e cam greu si ieftin si bun...

                    Comment


                    • Incearca la colegu' Marius. Lucreaza la Casa de Cultura la Piese Auto.
                      Nu-i bai...

                      Comment


                      • o sa dau o fuga azi pe la toate magazinele de profil.

                        Comment


                        • la colegu marius,adica eu!!!!, costa 30 lei dar calitate.....ASAM!sau la 48 lei topoloveni.
                          Last edited by mariuscent; 27 April 2012, 09:29.
                          Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                          Comment


                          • problema este ca eu am schimbat caseta de directie. am de clio, deci caseta trw...tre cap de bara trw.

                            Comment


                            • Originally posted by alex_dnk View Post
                              problema este ca eu am schimbat caseta de directie. am de clio, deci caseta trw...tre cap de bara trw.
                              de ce?se cearta intre ele?sau ai tu un fix?
                              Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                              Comment


                              • ma gandesc ca aia de solenza suntdiferiti de cei de clio . solenza are caseta smi, iar clio trw

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google