Discutii Generale LC Slobozia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai da )). Doamne fereste daca ii stricati bordurile lui ionascu, au fost si ei precauti .

    Comment


    • mai taie din ele dale dq
      Nu-i bai...

      Comment


      • Ajuta-ma sa castig un Peugeot 208!
        Trimite SMS la 1815 , cu textul CLK , sms cu tarif normal !!!
        Sunt finalist la un concurs al unui renumit post de radio !!!
        sigpic
        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

        Comment


        • asta-i cea mai tare ma!!!
          Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

          Comment


          • clar...)

            Comment


            • Ajutati ma colegu :P .A zis ca daca i-a pejou ne da si pe noi o tura .
              sigpic

              IL 1 3 MIU

              Comment


              • Daca aveam credit...dadeam

                Sent from my GT-I5500 using Forum Runner

                Comment


                • ca veni vorba de ajutat)...ce baiat istet ma ajuta si pe mine cum, unde sa leg si eu 3 ceasuri suplimentare de presiune ulei,temp apa si turometru?sa nu aud curiosi si aroganti cu intrebari de ce?la ce ajuta?multumesc
                  Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                  Comment


                  • Arata-mi ce sonde ai pt ele si o sa te indrum :P.
                    Eu am avut asa:
                    -sonda pt temp apa bagata in locasul busonului de aerisire a circuitului de racire.
                    -sondele de pres/temp ulei am facut un T si l-am pus in locasul din bloc unde de fabrica vine senzorul de pres de ulei.
                    Ti-am pus si 2 poze sper sa iti fie de folos.
                    Legat de pozitionarea ceasurilor in habitaclu...daca le pui cu suportul ce ti l-am dat eu te sfatuiesc sa incearci sa il pui pe stalp cat mai jos posibil altfel o sa ai ceva probleme cu vizibilitatea.Succes!!!
                    Attached Files
                    sigpic

                    IL 1 3 MIU

                    Comment


                    • miule hai k am inteles cum e treaba.da teu ala unde il gasesc sau unde il fac?si mai e o treaba.adaptarile de la sonda de temp apa(reductiile) sunt cu filet exterior,la fel ca orificiu ala de pe instalatia de apa,si nu se pupa.cum fac acolo?
                      Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                      Comment


                      • "T" dala daca mai astepti putin ti-l dau eu pe al meu ca vreau sa il dau jos,la sonda de apa...nush ce sa zic ori cauti sa iei alta ori ii faci lu aia o reductie la strung.App "T" dala poti face si la strung .
                        sigpic

                        IL 1 3 MIU

                        Comment


                        • da ma miule.da stii cat timp am eu sa umblu prin strungarimai atept k nu stau in apa.si cu sonda aia...ii dau eu de capms de informatii.si acum cea mai tare...care e firu de impuls pentru turometru din bobina?
                          Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                          Comment


                          • Asta chiar nu stiu,intreaba la Fane sau daca nu consulta manualul de service.
                            sigpic

                            IL 1 3 MIU

                            Comment


                            • Am si eu o intrebare. daca doresc niste bucsi mai ...de fier sa zic asa ce marca ar trebui sa caut. ma int in special bielete antiruliu. Vreau cv sa tina mai bine de 3-4 luni

                              Comment


                              • Lemforder ;).Iti aduce Andrei cu AAA la pret bun.Are magazin in curtea serviceului de langa Petromul dinspre CT.
                                sigpic

                                IL 1 3 MIU

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google