Discutii Generale LC Slobozia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E acelasi drac si unu si altu'.
    sigpic

    IL 1 3 MIU

    Comment


    • nu este..smi are filet exterior, iar trw filet pe interior

      Comment


      • Deci...pe o parte ai si tu dreptatea ta.Caseta de solenza e diferita de cea de clio ca si constructie si e la mintea cocosului ca nu merge capatul de bara de la una la alta,insa daca tu te duci la magazin si ceri capat de bara pentru clio si el e lemforder de ex si caseta ta este TRW totul e ok nu conteaza marca daca piesa e facuta pentru clio.In concluzie nu tre sa fie neaparat TRW capatul de bara ca sa fie compatibil,sunt sute de producatori care fac piese.

        Originally posted by mariuscent View Post
        miu de la cine le-am luat eu pot vb oricand pt tine.le aduce din germania,si sunt in stare foarte buna.le vezi knd vi.imi spui daca esti interesat.si la pret...eu am dat 80 ron pe bucatao rezolvam si pt tine!
        Ia sa vb Marius cu pers respectiva ca o sa am nevoie si eu de 4buc 195/50/15 cand o sa vin acasa.De preferat toate 4 acelasi model,daca nu macar 2 cu 2.Vreau de vara profil V sau asimetric.
        Last edited by Alex_MIU; 2 May 2012, 01:16. Reason: Automerged Doublepost
        sigpic

        IL 1 3 MIU

        Comment


        • Ia sa vb Marius cu pers respectiva ca o sa am nevoie si eu de 4buc 195/50/15 cand o sa vin acasa.De preferat toate 4 acelasi model,daca nu macar 2 cu 2.Vreau de vara profil V sau asimetric.[/QUOTE]

          Se rezolva!
          Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

          Comment


          • miule am vorbit.cu prima ocazie cand pleaca a zis ca tine cont.m-a rezolvat de fiecare data(iarna-vara)!!!
            Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

            Comment


            • Ok Marius.Multumesc mult!
              sigpic

              IL 1 3 MIU

              Comment


              • Salut. Am si eu o rugaminte la voi. Stiu ca langa Slobozia este un dezmembrari de renault. Ma intereseaza si pe mine numarul de telefon de acolo daca il are cineva sau cand aveti drum sa interbati. Sper sa ma ajute cineva. Multumesc anticipat

                Comment


                • Te referi la ala din Paltinis? Cum te duci spre Slobozia pe drumul vechi de mare?
                  Megane II faza II 1.5dcI K9K

                  http://www.loganclub.ro/forum/b_189_ygn_2-t41493.html

                  Comment


                  • Eu nu am fost niciodata dar mi-a zis un prieten ca a fost acolo si cica se gaseste inainte de localitatea bucu. Inainte sa intrii in localitate pe stanga. As vrea nr de telefon de la mai multe dezmembrari de renault daca sunt langa slobozia.

                    Comment


                    • E ala de care ti-a zis tie prietenul tau la intrare si mai e unu in Bucu insa nu prea am vazut Renault pe la niciunu.Banuiesc ca vrei admisie nu?
                      sigpic

                      IL 1 3 MIU

                      Comment


                      • da admisie vreau. Mi-a spus ca a fost el vara trecuta si aveam vreo 3 admisii....

                        Comment


                        • Daca nu reusesc sa iti fac rost de numarul lor de telefon si nici tu nu ajungi pe acolo in 20 mai ajung eu acasa si ma duc pe la ei.Poate ma lipesc si eu de una desi cred ca o voi arunca de nu se vede daca face figuri ralantiul si tre sa stau numai cu capu sub capota .
                          sigpic

                          IL 1 3 MIU

                          Comment


                          • am primit un numar de telefon doar ca nu e de acolo de unde vreau (de la cel care e la intrare in bucu dinspre slbozia. Cel la care am sunat zicea ca a vis -a -vis de biserica, deci nu e cel vizat.

                            Am gasit pe site la rarom 2 dezmembrari din bucu. O sa sun maine si sper sa fie bune amandoua.

                            Comment


                            • Marius ce ai mai rezolvat cu amortizoarele alea?
                              sigpic

                              IL 1 3 MIU

                              Comment


                              • Originally posted by Alex_MIU View Post
                                Marius ce ai mai rezolvat cu amortizoarele alea?
                                momentan nimik...astept sa apari pe acasa sa facem o proba.vad exact care e problema.ma mai gandesc si la altele,cum ar fi zdranganeala de la saboti...nush.nici timp nu prea am avut.e doar o pacaneala,in rest e ok.
                                Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google