Discutii Generale LC Slobozia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FlorianYFL View Post
    Baietii ne mai tinem de intalniri sau nu? Ultimele dati doar eu, Vali si Marius ne-am intalnit dintre loganisti.
    Eu zic sa va vedeti de treaba,mai bine jucati sah :P
    sigpic

    IL 1 3 MIU

    Comment


    • nu mah nu te gandi k facem pancarde plm dalea de gradi....mai vine fiecare cu un tov cv plm....nu e frate bn cand vezi un "club" de 3 oameni.....scuza-ma pe mine dar o coada la un ghiseu e mai club ca noi

      Comment


      • Chestia e ca nu isi da lumea interesu nu e vorba ca nu are cine veni. Cand aude lumea de intalnire sare cu gandu la liniute si cand le spun ca nu e asa isi pierd interesu.
        Nu-i bai...

        Comment


        • Salutare tuturor! Mi`ar placea sa vin si eu la o intalnire LC din Slobozia..eu m`am mutat in Bucuresti de ceva timp, dar vin cam in fiecare saptamana acasa, depinde cand am liber..n`am mai intrat de vreo 2-3 ani pe forum, nici nu stiam ca s`a infiintat club si la noi
          :inlove:

          Comment


          • Te asteptam domnu. Ne gasim in fiecare sambata in parcare la Kaufland ora 21. Daca vrei mai putem discuta pe mess la id: florianyfl .
            Nu-i bai...

            Comment


            • floriane care-i treaba de tot muti si stergi posturi?daca am vrut sa deranjez pe cineva nu ai fost tu ala,trebuia sa se simta cei care nu vin dar au invatat sa comenteze.da se pare ca iti place delete-u...care o sa ti-l bag eu pe gat odata)
              Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

              Comment


              • Ce ai sters ma de nu am vazut si noi?Floriane vrei sa o iei pe urma lu' Aviatoru76?nu mai fi comunist asa,doar e democratie .
                sigpic

                IL 1 3 MIU

                Comment


                • am mutat doar posturile cu poze si comentariile aferente la topicul pentru Intalniri :P
                  Nu-i bai...

                  Comment


                  • ))))comunist a???))
                    Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                    Comment


                    • Cei carora le place masina mea,cei pe care i-am plimbat cu ea sunt asteptati la vot in link-ul atasat de mine. http://www.loganclub.ro/forum/campio...12-t43859.html

                      !!!ATENTIE!!! Trebuie sa aveti minim 150 posturi ca sa puteti vota altfel primiti BAN 30 zile.

                      Multumesc!!!
                      sigpic

                      IL 1 3 MIU

                      Comment


                      • Votat Alex_miu...votasem deja

                        Comment


                        • Daca iti spun ca minti ma crezi?E bine mai tarziu decat niciodata :P.
                          sigpic

                          IL 1 3 MIU

                          Comment


                          • Facem mah si noi cv mai special weekendu asta?.....niste idei ceva ?

                            Comment


                            • Eu am o idee de un gratar plin cu mici,carnati si bere din belsug...sa fie bogatie daca tot suntem saraci .
                              sigpic

                              IL 1 3 MIU

                              Comment


                              • Ne spalam masinile?
                                Nu-i bai...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google