Discutii Generale LC Slobozia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ete unu beat care stie sa mai si scrie) mai prostutz da e dragut!!!care-s aia care vor stickere??sau e vreun apropo....floriane...tu esti "initiatu" ma??
    Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

    Comment


    • #nu e florian..e altcineva..cred ca marius NVX... dar cine mai vrea stickere?si pt ce?doar sa la puna in geam?
      #pst...marius...statusul... "1.4 Reanimat"...ai uitat
      Last edited by MarianS47; 1 December 2010, 00:07.
      Keep It Real! Keep It Simple!
      sigpic

      Comment


      • bv ma...ma *** pe mine de ras!!!!scuzati limbaju.....de parca toata treaba in stickere sta))eu am crezut k e florian...el avea ceva de genu sweetboy....nu ca nu ar fi!!!(la florian ma refeream))

        o mai las pe perfuzie....sa fiu sigur k e reanimata!!!!scz de dublu post

        am eu stickere...15 ron....vrei sweetboy?
        Last edited by FlorianYFL; 1 December 2010, 00:24. Reason: Automerged Doublepost
        Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

        Comment


        • Originally posted by mariuscent View Post
          floriane...tu esti "initiatu" ma??
          ma jignesti ma... ce naiba... stikere nu dam decat la cei care participa la intalniri si ala e doar 1 bucata. nu avem magazin aici
          Nu-i bai...

          Comment


          • florian..ai uitat ca la inceput nu stiai cine vine si cine nu.. si in plus cum sa se vina la intalniri cand sunt doar 2-3 masini.. nu a fost o data ci de mai multe ori. in plus cred ca toti au dreptul sa poarte sticker pentru ca asa se vor atrage din ce in ce mai multi participanti. poate pe viitor vor veni si ei cu noi la int. eu nu am mai fost in ulltima vreme pentru ca nu mai am timp nici de dormit. apropo mesajul de mai sus l am scris de la cineva de acasa si nu ii mergea bn space ul. daca mai aveti nemultumiri, va rog sa postati..Florian, dupa cum zici tu ca nu se dau stick ere pt ca nu vin la int, ar trebui sa iei stick erele de pe parbrizul tuturor care au si nu vin, corect?in fn, ramane in picioare: cine are sa imi dea stick er , sa imi dea pm.

            Cred ca nu tu si nimeni altul decat un initiat al clubului poate hotara cine primeste si cine nu stick er!!daca te deranjeaza si al meu, ti l dau tie sau il dau jos! ca sa nu traiti cu impresia ca fac contrabanda da stick ere.
            Last edited by sweetboy; 2 December 2010, 13:34. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • tocmai asta e ca nu eu decid ci toti membrii LC Slobozia decid asta...nu initiat nu incepator. majoritatea decide. aici suntem toti egali
              Nu-i bai...

              Comment


              • mi se pare normal ca toti sa decidem.. dar daca vrei sa iti spui parerea, nu cred ca asa se spune.. pt ca nu incerc sa jignesc pe nimeni si mai ales pe tine pt ca ne ccunoastem personal si cred ca si tu cand ai un baiat si ai vrea sa ii dai stick er cred ca ii dai fara ca eu sau altul sa spuna ca nu vrea.Eu sunt pro intalniri, stii fb pt ca am fost alaturi de tine la inceput, acuma mi s au cam agitat apele si imi pare foarte rau ca nu am mai ajuns..
                O sa incerc sambata sa ajung si eu la intalnire.. si mai vorbim si acolo..

                Comment


                • hai k deja am inceput sa o ardem aiurea....sincer...nu tin cu nimeni aici....sa nu se uite asta...dar toata treaba asta nu sta in stickere...daca tot stii cate masini vin la intalniri....inseamna k ai fost pe acolo knd ne intalneam..puteai da o fuga...in plus eu vin la intalniri...nu am stickere pe masina...baietii pot confirma..deci toata treaba nu sta intr-un ***** de actipild...sunt alte chestii...de exemplu eu am o idee ce merita discutata....putem atrage mai multi membrii...si acum la ce ma gandeam eu??pai..:
                  facem fluturasi si impartim la loganisti...asta dupa ce vorbim si poate reusim sa convingem o spalatorie sa ne faca reducere celor ce sunt membri...asa ca daca esti membru si PARTICIPI la intalniri ai reducere la spalatoria cutare(se pot face legitimatii)....la 3 spalari una gratis sau ceva de genu...nu stiu acum...asta mi-a venit mie si stiu si cu cine pot vb...asta trebuia facuta vara...acum vin zapezile da zic ca merita incercat...voi ce ziceti??
                  Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                  Comment


                  • treaba cu legitimatiile se poate rezolva, la fel si cu fluturasii, dar mai greu cu spalatoria ca la cat o spal eu la spalatorie.....vine caldura acu iar si o spal la tara ... hai ca vad ce fac cu legitimatiile macar sa le tinem in parbriz

                    LE: si un model de legitimatie
                    Attached Files
                    Last edited by FlorianYFL; 3 December 2010, 09:44.
                    Nu-i bai...

                    Comment


                    • ideea in sine e buna si putem incepe cu spalatoria daca avem intrare dupa kre ne putem extinde la mai multe. eu sunt pro.

                      Comment


                      • nu e o idee rea merita incercat

                        sunt frumoase legitimatiile nu ar sctrica sa facem
                        Last edited by Golden^Brau; 3 December 2010, 17:10. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic

                        Comment


                        • ce faceti ma cu legitimatiile?intram in vreun complex secret si ne trebuie legitimatie? )
                          Keep It Real! Keep It Simple!
                          sigpic

                          Comment


                          • marian daca rez cu spalatoria...eu am idee unde si 50 -60%sanse.....legitimatia aia serveste la reducere...daca sunteti de acord eu pot vb...ceva gen 15 lei int-ext...si la 3 spalari una moca.si in felul asta mai atragem si membrii care-s cu ochii dupa ieftin si moca...cu conditia sa se prezinte la intalniri.
                            Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                            Comment


                            • e mult prea mocaciune ce zici tu marius..nu stiu cine e de acord sa iti faca interior-exterior 15 lei..cand stii ca peste tot exteriorul e 15 lei minim...dar daca tu poti sa rezolvi imi fac legitimatie cu cea mai mare placere
                              Keep It Real! Keep It Simple!
                              sigpic

                              Comment


                              • e promotie la aia la club cred ... nu mai stiu unde vazusem eu la 3 spalari una gratis...
                                Nu-i bai...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google