Discutii Generale LC Slobozia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    vrea revansa ))

    Comment


    • #32
      Prin martie-aprilie ajung la voi,am un botez in Slobozia.

      Comment


      • #33
        Originally posted by FlorianYFL View Post
        am pus bradulet de la Rompetrol . Nu de alta dar cu tine e mai strans, imi place competitia
        Gaseste-ti unu la clasa ta m-ai vaz mai mic si gata date si tu la aia cu 1.6 de-ai tai.

        @kelburtos - oricand esti bine venit numai sa dai un semn dinainte sa dam foc la gratar;)
        sigpic

        IL 1 3 MIU

        Comment


        • #34
          Nu cred ca o sa am timp de gratar,s-ar putea sa fiu nas.Macar sa ne facem timp o ora sa mai palavragim.
          Last edited by FlorianYFL; 19 September 2010, 23:44.

          Comment


          • #35
            oricand esti bine venit domnu. dar mai e pana in martie . poate ajungi mai devreme

            domnu mikutu am observat ca te-ai inscris si dumneata la membrii, dai si tu pe la intalniri nu doar pe forum.

            PS: Dupa cum zicea si colegul Laur aseara la intalnirea pe care am avut-o: Cei care nu mai veniti la intalniri dati-va stikerele jos sau vi le vom da noi !
            Last edited by FlorianYFL; 20 September 2010, 09:23. Reason: Automerged Doublepost
            Nu-i bai...

            Comment


            • #36
              Cei care nu mai veniti la intalniri dati-va stikerele jos sau vi le vom da noi !

              Ce bina ca n-am)))
              sigpic

              IL 1 3 MIU

              Comment


              • #37
                ce ziceti daca schimbam zilele sa ne gasim joia si duminica la 7 ca sa pot sa vin si eu macar o data pe saptamana si poate e mai bine si pentru altii?


                Nu mai scrie prescurtat te rog
                Last edited by FlorianYFL; 20 September 2010, 15:41.
                sigpic

                Comment


                • #38
                  mie imi e indiferent, lucrez pana la ora 17. daca si ceilalti sunt de acord e ok, o sa vorbim miercuri cand vom fi toti ( sper )
                  Nu-i bai...

                  Comment


                  • #39
                    da..si mie imi e indiferent pentru moment...sunt in concediu... apoi vom vedea...dar per ansamblu sunt de acord cu schimbarea programului
                    Keep It Real! Keep It Simple!
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      din pacate eu odata cu inceperea facultatilor va voi onora cu prezenta doar in weekend....

                      Comment


                      • #41
                        pai poate o mutam martea si sambata, ca daca incepi facultatea duminica o sa pleci.
                        Nu-i bai...

                        Comment


                        • #42
                          sa inteleg ca acum ne gasim martea si sambata?e stabilit?gata?
                          Keep It Real! Keep It Simple!
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            nu inca, vorbim maine. cred ca o sa lasam miercurea si sambata, daca punem martea si sambata iar nu apuca piciu o zi sa ajunga la intalnire. da vorbim maine la intalnire
                            Nu-i bai...

                            Comment


                            • #44
                              sambata aiurea.. mai iesi la o discoteca ceva mai bei ca porcu pana la 2 dim ..e rau sambata seara aiurea tare..mai bn marti si vineri sau nusht ... nasoala trb
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Pai sambata la orele 19 tu esti la discoteca?))
                                sigpic

                                IL 1 3 MIU

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google