Discutii Generale LC Slobozia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma cenzurezi a????******....cenzureaza si aici)
    Last edited by FlorianYFL; 17 February 2011, 16:25.
    Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

    Comment


    • ma ce a-ti patit?
      Keep It Real! Keep It Simple!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by MarianS47 View Post
        ma ce a-ti patit?
        florian asta nu vezi k se tine de capu meu?ma cenzureaza....muta posturi)o ******)
        Last edited by FlorianYFL; 17 February 2011, 16:25.
        Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

        Comment


        • pai asa iti trebe ca nu esti cuminte
          Nu-i bai...

          Comment


          • Originally posted by FlorianYFL View Post
            @ vali, marius - sambata ne punem steguletele pe portiere?.....
            .......alea de le-am cumparat ma...offff
            Ce faceti mah cu steguletele alea daca nu veniti si voi in card vreo 10 masini de la Slobozia la REGIONALA DE LA BRASOV??
            Macar la aia de la noi de la Bucuresti sa veniti in Iulie.... la NATIONALA!

            Comment


            • iti dai seama...ce facem ma cu steguletele alea daca nu mergem???da ce zic eu stegulete...da ce mai facem noi cu masinile daca nu mergem la regionala a?)
              Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

              Comment


              • salutare baietii...ce mai faceti?eu nu am mai intrat demult pe aici...ca a fost tata plecat din tara si am stat cu gandul ca nu se intoarce prea curand si nu o sa am masina...dar,se intoarce luni si eu prin aprilie-mai incep scoala de soferi

                Comment


                • salutare baiatu...si daca se intoarce care e diferenta??ca tot locu din dreapta sa inteleg ca il ocupi?
                  Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                  Comment


                  • pai da mah dar luna viitoare...cand mi-oi scoate picioru din gips incep scoala

                    Comment


                    • bine ma daca zici tu...
                      Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                      Comment


                      • ))))))))))

                        Comment


                        • razi cataline a?))ce dracu ma...?
                          Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                          Comment


                          • veselie totala

                            Comment


                            • pe dracu veselie...tu ce faci....ma?)sunt nebun da-ma naibii...bine ca nu fac urat...deocamdata)am o idee hai sa ne sustinem colegu cand da de permis...daca ne zice cand, venim cu totii la traseu...galerie.!!nu iti mai da aia permisu)(ma)!!!!!!!!!!!!!!
                              Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                              Comment


                              • eu aq am picioru in gips si nu pot sa incep...ma gandeam pe la sfarsitu lu aprilie,inceputu lu mai sa incep cu legislatia(2 saptamani)...dupa scoala propriu-zisa...pe 20 iubie fac 18 ani su pot da de permis in saptamana aia.....si ca tot veni vorba de asta spuneti-mi si mie cu cine sa fac scoala (mai ieftin si de preferat logan)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google