Discutii Generale LC Slobozia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mda...am inteles florian...vali incearca in photoshop cum am zis mai multe variante...te convingi sigur cum e mai bine!
    Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

    Comment


    • multumesc pentru sfat ;)

      Comment


      • Originally posted by YePy91 View Post
        Ma bate gandul sa vopsesc etrieri si tamburii da nu stiu ce culoare?!
        Negru e cel mai sanatos:P tine si la jeg;)
        sigpic

        IL 1 3 MIU

        Comment


        • am pus jantele...
          Attached Files

          Comment


          • may may.se merita Vali foarte frumoase bravo!arata bine.urmeaza si caucioacele despre care vorbeai?sau astea sunt?
            Keep It Real! Keep It Simple!
            sigpic

            Comment


            • cu tot cu gume 205/55/15

              Comment


              • aaa..d-aia e asa mult spatiu gol de la cauciuc la caroserie? oricum arata ok.s-a schimbat aspectul
                Keep It Real! Keep It Simple!
                sigpic

                Comment


                • era ridicata de fata deaia se vede asa...nu e chiar asa mare spatiu o sa o vezi live...

                  Comment


                  • Dau bine jantele.Arcurile cand le schimbi?Ar fi pacat sa o tii cocotata asa.Stiu pe cineva care vinde noi noute la pret bun.
                    sigpic

                    IL 1 3 MIU

                    Comment


                    • Faine jantele . Sa le stapanesti sanatos si sa ai grija la borduri.
                      Nu-i bai...

                      Comment


                      • sa la stapanesti sanatos valifoarte misto.pune-o la pamant si ai rezolvat-o,nu o sa iti para rau
                        Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                        Comment


                        • multumesc baieti
                          @FlorianYFL: o sa le feresc cat pot
                          @mariuscent: pe viitor poate

                          Comment


                          • Hai gata ma ca deja o dam in My Ride.
                            sigpic

                            IL 1 3 MIU

                            Comment


                            • care ma ajuta si pe mine cu o informatie ca nu prea am gasit....stie careva unde,mai exact cum si care ar fi distanta de reglare a planetarei dreapta?am impresia ca nu a mai fost montata corect dupa schimbarea unui burduf si apar ceva trepidatii acolo.ms celor ce ma ajuta

                              am gresit tare,rectific.nu ma interesa reglarea planetarei..nu ca ar fi asa ceva!!ce ma interesa era pozitia daca stie cineva a contra-greutatii de pe planetara dreapta.
                              Last edited by mariuscent; 18 March 2011, 00:46. Reason: Automerged Doublepost
                              Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                              Comment


                              • se apropie toamna...se ofileste logan club slobozia.floriane unde esti ma?fa ceva)eu nu vin maine la intalnire..doar daca treci tu sa ma iei
                                Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google