Discutii Generale LC Slobozia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • te iau ma ce sa fac, ma cert cu tine?
    Nu-i bai...

    Comment


    • domnu,domnu..sa vi ca ai uitat sa iti iei lolipop-u)prietenii stiu de ce
      Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

      Comment


      • poate alta data
        Nu-i bai...

        Comment


        • ALO...ce face baietii?)nu mai zice nici unu nimik ma?floriane...pune ma si tu poze cu noua achizitieveniti si voi cu ceva nou ca e plictiseala mare aici
          Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

          Comment


          • nu vrea sa se laude cu ea...) deaia nu pune poze

            Comment


            • Poze nu pun, cine vrea sa o vada sa vina la intalnire si o si aude.
              Nu vezi ca deja o dam in barci cu intalnirile? Stau sa ma rog de ei sa ii sun eu sa vina la intalniri... bulangii
              Nu-i bai...

              Comment


              • bn zis floriane...

                Comment


                • ba da pe tine de ce nu te cenzureaza nimeni ma?cum faci tu oamenii bulangii?...bai zdreanta)

                  vali am o vorba cu tine cand ajungi pe aici.sa imi aduci tu aminte
                  Last edited by mariuscent; 13 April 2011, 01:05. Reason: Automerged Doublepost
                  Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                  Comment


                  • pana acum unu nu a mai zis nimic in afara de marius si vali. se vede cat de mult ii intereseaza. sambata nu o sa sun pe nimeni sa vad cine vine si cine nu.
                    Nu-i bai...

                    Comment


                    • eu unu vin. k nu am mai fost demult ... florian e in bani isi cumpara toba)
                      sigpic

                      Comment


                      • ti-am adus steguletele alea mariuse...de knd ma tin sa ti le dau da tot uit...cred k le aduc sambata...iti aduc aminte sambata sa imi zici...:d

                        Comment


                        • ok vali..tre sa dau cafeaua a?
                          Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                          Comment


                          • nu tre mane cafea ti le dau k si asa eu nu le pun...

                            Comment


                            • lasa mariuse ca dai mie cafeaua, nu ma supar
                              Nu-i bai...

                              Comment


                              • al dracu, nenorocita natie mai esti ma uscatule)vrei si tu cafea a?)
                                Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google