Discutii Generale LC Slobozia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In week-end-ul 30 aprilie-1 mai sunt la voi in oras la un botez.Daca vreti,ne putem vedea.

    Comment


    • Bine inteles ca vrem. Te asteptam cu cea mai mare placere. Iti las numarul meu de telefon pe privat, cand ajungi da-i un trrrr si ne intalnim.
      Nu-i bai...

      Comment


      • Ok,ne auzim la telefon.

        Comment


        • Fata de usa

          Salut, stie cineva cit costa fata de usa model nou ? si unde sa gasesc?

          Comment


          • pai de ce sa cumperi fata de usa cand poti sa gasesti manere pentru usi gen PH2. de fete de usi nu am auzit pe nimeni sa vanda.
            Nu-i bai...

            Comment


            • baieti...de paste facem un gratar cv la padure...?! sau o lalaiam aiurea...

              Comment


              • facem, e si marius pe lista....
                Nu-i bai...

                Comment


                • Facem sau zicem k facem si cu o zi inante ne trezim k nu mai facem nimic...

                  nu se mai anunta niciunul pe lista?!...decat eu florian si marius?
                  Last edited by YePy91; 19 April 2011, 09:07. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Originally posted by FlorianYFL View Post
                    pai de ce sa cumperi fata de usa cand poti sa gasesti manere pentru usi gen PH2. de fete de usi nu am auzit pe nimeni sa vanda.
                    Poate ca omul are PH2 si cumva a stricat o fata de usa si vrea sa o inlocuiasca cu una noua sau una buna SH:P
                    sigpic

                    IL 1 3 MIU

                    Comment


                    • care mai mergi cu noi de 1 mai la padure?
                      Nu-i bai...

                      Comment


                      • not me.yo-s de munca
                        Keep It Real! Keep It Simple!
                        sigpic

                        Comment


                        • de 1 mai daca nu ploua o sa fie noroi de la ploile care sunt acum...sau o sa fie frig...slabe sanse sa puteti sa faceti ceva

                          Comment


                          • o sa fie mocirla... c-ai ma..se poate face gratar si pe asfalt ce trebuie in padure neaparat?depinde de baieti cum se gospodaresc...in fine..eu ma duc sa dau o tura prin oras ) ciao!
                            Keep It Real! Keep It Simple!
                            sigpic

                            Comment


                            • marian si bluestar...stiti bancu cu vulpea??asa sunteti voi acum)va sun de la padure...din mocirla)
                              Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                              Comment


                              • sti care e chestia marius...?ai zis si tu vreodata:hai ma vi si tu?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google