Discutii Generale LC Slobozia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eee...frumoase activitati desfasuram noaptea,nu-i asa Florian.daca mai stateai si tu vreo 2 ore prindeai
    Keep It Real! Keep It Simple!
    sigpic

    Comment


    • ma pus pe ganduri xenoanele lu prio da nu e bani acu mah da sunt omologate ?
      sigpic

      Comment


      • normal ca nu....mergi cu ele pe raspunderea ta
        Nu-i bai...

        Comment


        • da...ms frumos marian...incerc sa ma pricep!!!floriane noi nu prea ne mai vdm...imi cer scuze ca nu am ajuns..eram rupt de somn ...munk asta!!!si domnu piciu....a innebunit de-a binelea cu omologarile lui)cum masoara/demonstreaza/dovedeste nea casca alias politistu ca tu ai xenon ma??)plus de asta...tu tot ce ai pe masina e omologat???vezi k nici becurile alea din bord nu au omologare....si cu toata autorizatia ta la folie...daca iti pune aparatu pe ea...adio talon..si asa mai departe...dar legea e facuta sa fie incalcata...asa k...just do it....orice are o rezolvare!!!si nu in ultimu rand...al nostru prio sa stapaneasca sanatos noul kit bi-xenon...isi face treaba...si se pare k nu e nici deranjant pt altii....marian stie!!!...cat cu parcarea marian....lenea)!!
          Last edited by mariuscent; 22 January 2011, 23:53.
          Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

          Comment


          • lenea dom'le lenea...lasa...se prescrie xenoanele sunt super da.am confirmat si mai confirm o data si bine ai punctat toate lucrurile cu omologare si asa mai departe
            Keep It Real! Keep It Simple!
            sigpic

            Comment


            • nu cred ca e asa greu la un gabor sa isi dea seama daca e xenon sau nu in fine fiecare face cum crede si cum vrea:P
              sigpic

              Comment


              • piciule n-ai inteles nimik....isi da seama da nu are cum dovedi sau demonstra....problema e cu ARR-u nu cu sclifositii aia prosti!!iesi o tura de oras....din 10 masini 5 au xenon....si din 5 cu xenon care trec pe langa politie...cati ai vazut tu opriti??in fine....
                Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                Comment


                • floriane asa repede ai prins experienta ma?....stii tu la ce ma refer...
                  Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                  Comment


                  • experienta?!

                    Comment


                    • as comenta eu mai multe da ma abtin...pe scurt...incepe cu m...se termina cu e...martie...
                      Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                      Comment


                      • hmm...martie...mai sunt multe cuv care incep cu m si se termina cu e...

                        Comment


                        • da...e interpretabil...
                          Last edited by FlorianYFL; 17 February 2011, 09:18.
                          Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                          Comment


                          • baaaa taci ma ca iti fac clienti nebunule, si asa nu ai servici !!!


                            @ vali, marius - sambata ne punem steguletele pe portiere?
                            Nu-i bai...

                            Comment


                            • daia iti faceai tu probleme?pai in 2011 mai muncim ma??pe 6 mil??oricum...esti cenzurat!ce stegulete ma?
                              Last edited by FlorianYFL; 17 February 2011, 14:24.
                              Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                              Comment


                              • alea de le-am cumparat ma...offff
                                Nu-i bai...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google