B A Z A R & D O N A T I I - LC Slobozia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alex_MIU
    replied
    E mai usor sa astepti la mocangeala decat sa dai un search?:P

    Leave a comment:


  • MarianS47
    replied
    cumpar jante de tabla...4 bucati sau cel putin 2...astept oferte

    Leave a comment:


  • Alex_MIU
    replied
    Originally posted by rusu_petre View Post
    caut jante originale de ocazie
    Originale de aliaj sau de tabla?

    Serpii s-au vandut,pragurile se retrag momentan de la vanzare raman plasmele sus cu ele:d.

    Leave a comment:


  • rusu_petre
    replied
    caut jante originale de ocazie

    Leave a comment:


  • Alex_MIU
    replied
    Aveti careva mufa aia care intra in plafoniera?Dau si eu de un cico

    Leave a comment:


  • FlorianYFL
    replied
    Originally posted by FlorianYFL View Post
    Vand Nokia 6300 pret 170 RON negociabil. Dau la el card microSD 1Gb, cablu de date si husa putin deteriorata. Stare tehnica nota 8. Detalii pe mess florianyfl@yahoo.com sau la tel 0724586179.
    Sold !!!

    Leave a comment:


  • Alex_MIU
    replied
    Pozele promise.
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Dany_DNY
    replied
    Originally posted by Alex_MIU View Post
    Revin cu una-alta de vanzare.
    -galerie de evacuare(serpisori)4-2-1+banda termoizolanta 350ron
    -praguri Zender 150ron
    -plasma ceasuri bord 2 culori(albastru sau verde) si reglaj intensitate lumina 100ron

    Poze cand o sa am semnal bun la net
    o poza cu pragurile ?

    Leave a comment:


  • FlorianYFL
    replied
    Vand Nokia 6300 pret 170 RON negociabil. Dau la el card microSD 1Gb, cablu de date si husa putin deteriorata. Stare tehnica nota 8. Detalii pe mess florianyfl@yahoo.com sau la tel 0724586179.
    Last edited by FlorianYFL; 9 February 2011, 13:34.

    Leave a comment:


  • Alex_MIU
    replied
    Revin cu una-alta de vanzare.
    -galerie de evacuare(serpisori)4-2-1+banda termoizolanta 350ron
    -praguri Zender 150ron
    -plasma ceasuri bord 2 culori(albastru sau verde) si reglaj intensitate lumina 100ron

    Poze cand o sa am semnal bun la net

    Leave a comment:


  • Alex_MIU
    replied
    Jantele din postul #9 s-au vandut numai am nimic de vanzare am scapat de tot momentan))

    Leave a comment:


  • mariuscent
    replied
    Originally posted by FlorianYFL View Post
    care ai de donat o grila sparta de logan ph1 sau ph2? vreau sa ma apuc de mesterit
    lasa ca la primavara ti-o dau pe a mea ca o tai si merg fara

    Leave a comment:


  • Loganu
    replied
    florian te pot ajuta eu cu o grila de ph2 la pret mic vb pe mess

    Leave a comment:


  • Alex_MIU
    replied
    Si am aruncat-o p-aia veche cand am pus plasa)) acum prindea bine inclusiv la mine.

    Leave a comment:


  • FlorianYFL
    replied
    care ai de donat o grila sparta de logan ph1 sau ph2? vreau sa ma apuc de mesterit

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google