B A Z A R & D O N A T I I - LC Slobozia
Collapse
X
-
Aveti careva mufa aia care intra in plafoniera?Dau si eu de un cico
Leave a comment:
-
Sold !!!Originally posted by FlorianYFL View PostVand Nokia 6300 pret 170 RON negociabil. Dau la el card microSD 1Gb, cablu de date si husa putin deteriorata. Stare tehnica nota 8. Detalii pe mess florianyfl@yahoo.com sau la tel 0724586179.
Leave a comment:
-
Leave a comment:
-
o poza cu pragurile ?Originally posted by Alex_MIU View PostRevin cu una-alta de vanzare.
-galerie de evacuare(serpisori)4-2-1+banda termoizolanta 350ron
-praguri Zender 150ron
-plasma ceasuri bord 2 culori(albastru sau verde) si reglaj intensitate lumina 100ron
Poze cand o sa am semnal bun la net
Leave a comment:
-
Vand Nokia 6300 pret 170 RON negociabil. Dau la el card microSD 1Gb, cablu de date si husa putin deteriorata. Stare tehnica nota 8. Detalii pe mess florianyfl@yahoo.com sau la tel 0724586179.Last edited by FlorianYFL; 9 February 2011, 13:34.
Leave a comment:
-
Revin cu una-alta de vanzare.
-galerie de evacuare(serpisori)4-2-1+banda termoizolanta 350ron
-praguri Zender 150ron
-plasma ceasuri bord 2 culori(albastru sau verde) si reglaj intensitate lumina 100ron
Poze cand o sa am semnal bun la net
Leave a comment:
-
Jantele din postul #9 s-au vandut numai am nimic de vanzare am scapat de tot momentan
))
Leave a comment:
-
lasa ca la primavara ti-o dau pe a mea ca o tai si merg faraOriginally posted by FlorianYFL View Postcare ai de donat o grila sparta de logan ph1 sau ph2? vreau sa ma apuc de mesterit
Leave a comment:
-
Si am aruncat-o p-aia veche cand am pus plasa
)) acum prindea bine inclusiv la mine.
Leave a comment:
-
care ai de donat o grila sparta de logan ph1 sau ph2? vreau sa ma apuc de mesterit
Leave a comment:

Leave a comment: