B A Z A R & D O N A T I I - LC Slobozia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mariuscent
    replied
    comanda volan de clio s-a vandut si ea.....oglinzile se anuleaza....restul raman valabileup cu ele...nimeni interesat?

    Leave a comment:


  • mariuscent
    replied
    update list:
    -mai vand doua oglinzi manuale nelovite,nezgariate....negre-90 ron

    Leave a comment:


  • Golden^Brau
    replied
    Originally posted by Golden^Brau View Post
    vand:
    - monitor lcd 19 horizon arata si merge impecabil pret 350 RON negociabil
    - tv tunner 40 RON
    - imprimanta simpla 80 RON
    - imprimanta cu scanner 150 RON

    Numar contact: 0729.060.294

    Monitoru sa dat a mai ramas Imprimantele si tv tunneru

    Leave a comment:


  • BlueStar_KWO
    replied
    am facut un filmulet cu telefonul...daca sunteti interesati va fac poze mai clare...

    Leave a comment:


  • Alex_MIU
    replied
    Originally posted by daat View Post
    @mariuscent mai ai paravanturile ? Sunt originale sau d-alea de zgarie geamul ?
    Tot o sa-ti zgarie geamul in timp fie ca e original sau nu.

    Leave a comment:


  • mariuscent
    replied
    nu cred ca sunt originale.au fost luate la set cu pleoape....si geamul...da...eu m-am ales cu ceva zgarieturi.

    Leave a comment:


  • daat
    replied
    @mariuscent mai ai paravanturile ? Sunt originale sau d-alea de zgarie geamul ?

    Leave a comment:


  • mariuscent
    replied
    comanda de laguna s-a vandut!sa o stapanesti sanatos nea fane.restul raman valabile si mai adaugam cate ceva
    folie bord preference cu ace albe- 40 ron
    ornament nichelat bara fata PH2 -discutabil(a fost vopsit si alb...acum a revenit la nichelul original)
    Attached Files

    Leave a comment:


  • BlueStar_KWO
    replied
    vand telefon samsung gt-s5230 white....pret 300 lei...telefonul arata si funcioneaza perfect...are garantie un an si jumate aproape...display-ul nu e zgariat deloc...tot timpul a stat in husa si cu folie...singurul defect este ca este murdar putin pe spate din cauza foliei...accept schimburi doar nokia 6500 sau n95+diferenta...daca e cazul...poza nu i-am facut originala ca nu am cu ce....am la el toate accesoriile originale...pentru alte intrebari detalii pe privat
    Attached Files

    Leave a comment:


  • mariuscent
    replied
    da chiar nu cumpara nimeni nimic?mai am si o folie bord de preferance cu ace-40 ron
    Si ca un update,o sa pun preturile si pentru restul produselor care sunt la vanzare:
    GPS Tevion-430 ron neg.
    Comanda volan Clio-50 ron
    Comanda volan Megane-50 ron
    Bluetooth Plantronics-50 ron
    Dau la schimb bara de preference plus diferenta pe una de MCV(nelovita/nezgariata)
    Paravanturi negre -un cico pentru baieti si o cafea pentru mine
    Daca am uitat ceva revin.Accept si unele schimburi.

    Leave a comment:


  • Golden^Brau
    replied
    vand:
    - monitor lcd 19 horizon arata si merge impecabil pret 350 RON negociabil
    - tv tunner 40 RON
    - imprimanta simpla 80 RON
    - imprimanta cu scanner 150 RON

    Numar contact: 0729.060.294
    Attached Files
    Last edited by FlorianYFL; 21 September 2010, 10:39.

    Leave a comment:


  • FlorianYFL
    replied
    Ajut la montaj folie pe geamuri (parasolar parbriz, laterale, luneta) pentru cine este interesat. Pret ne intelegem noi ( un pachet de tigari, un suc, o cafea ).

    Leave a comment:


  • mariuscent
    replied
    revin cu poze cu gps-ul pentru cine este interesat......mai am de vanzare o casca bluetooth Plantronics....gps-ul vine insotit de incarcator auto,suport,card de 2 gb cu hartile instalate,mufa jack-jack pentru conectare la aux,husa,iar bluetooth-ul are incarcator de casa....
    Attached Files
    Last edited by FlorianYFL; 20 September 2010, 15:53.

    Leave a comment:


  • FlorianYFL
    replied
    Originally posted by BlueStar_KWO View Post
    se pot pune si lucruri care nu apartin de masini?
    da se pot pune, dar sa pui si poze,detalii etc.

    Leave a comment:


  • mariuscent
    replied
    Nea fane capacelul nu exista...a fost dar s-a ratacit...capac are doar cea de clio.

    bafta la vanzare alex....scuza-ma dar ma enervasem putin...
    Last edited by mariuscent; 17 September 2010, 00:16. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google