Offtopic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by BlueStar_KWO View Post
    mariuscent m-am rugat de florian de o gramada de ori sa ma ia si pe mine..pana la urma am renuntat...astept sa iau carnetu...ideea e k nu imi trebuia statuie ...doar un multumesc si sa ma bagati si pe mine in seama pe aici...da in fine ...numai vreau nimic de la sectiunea asta
    Daca ti-am zis ceva sa nu crezi ca a fost cu rautate...insa cei din umbra pentru mine acolo raman...adica sa fiu mai explicit:de cand vin eu la intalnirile LC nu te-am vazut frate,de aflat nu am aflat de la tine...marian si florian alergau ca disperatii prin oras cu intrebari si fluturasi.adica faptul ca ai dat 2-3 click-uri nu inseamna ca esti responsabil de existenta sau membru LCS.si dupa cum ai reactionat tu...cam asta denota,ca ai vrea statuie...si daca am si pentru ce,o sa iti si multumesc.ia carnetu,bafta,vino la intalnire,si esti de al nostru.Si daca ti-ai facut o parere prosta despre mine,o sa te contrazic.intalnirile sunt miercuri si duminica la 19.ia numarul meu de telefon,suna-ma si te iau eu frate daca vrei sa vi.si eu cred ca lumea te baga in seama..adik nu ai intrebat ceva si nu ti s-a raspuns....sa nu crezi ca am ceva cu tine....eu cu mine am probleme)
    Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

    Comment


    • #18
      da poze cu masina in stadiul final ciuciu . las ca o vedem noi pe strada
      Nu-i bai...

      Comment


      • #19
        Dupa ce stai 2-2h30 afara pe vremea asta sigur nu iti mai arde de poze plus ca eu unu nu am stat sa fac noroc cu spectatorii:P o sa vezi masina diseara daca esti asa curios.
        sigpic

        IL 1 3 MIU

        Comment


        • #20
          mii de multumiri baietilor ce m-au ajutat(de fapt ce au facut toata treaba) la "trantirea" ligheanului,meseriasi!....astept asfaltul acum
          Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

          Comment


          • #21
            arata bine rau mariuse, sunt gelos
            Nu-i bai...

            Comment


            • #22
              sunt curios sa o vad si eu...poate sambata reusesc sa ajung asta daca vine marius

              Comment


              • #23
                vine vine...cred
                Nu-i bai...

                Comment


                • #24
                  vine vine...
                  Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                  Comment


                  • #25
                    Originally posted by mariuscent View Post
                    mii de multumiri baietilor ce m-au ajutat(de fapt ce au facut toata treaba) la "trantirea" ligheanului,meseriasi!....astept asfaltul acum
                    A fost o placere mai ales ca a fost vorba de "trantire".Cine e urmatorul pe lista?
                    sigpic

                    IL 1 3 MIU

                    Comment


                    • #26
                      cine stie? se va afla cand le va avea in dotare
                      Nu-i bai...

                      Comment


                      • #27
                        Pai lasa-ti vorbele si apucati-va de treaba :P Marius a tacut si a facut

                        Mai traiti?Numai ziceti niciunu nimic?
                        Last edited by Alex_MIU; 24 February 2011, 12:59. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic

                        IL 1 3 MIU

                        Comment


                        • #28
                          mda..afara ninge zi aici bate vantu...care vine sambata?si ramane tot la 14?
                          Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                          Comment


                          • #29
                            Sambata e posibil ca Iamagi de la Braila si Eu4yas de la Bucuresti sa vina la Slobozia eventual la masina lui Iamagi o sa am ceva de lucru .
                            P.S Cine imi imprumuta si mie 2 roti cu anvelope de iarna sambata?duminica le inapoiez.
                            Last edited by Alex_MIU; 25 February 2011, 02:13.
                            sigpic

                            IL 1 3 MIU

                            Comment


                            • #30
                              @marius - tot la ora 14 sambata ne gasim
                              @miu - toti avem cate 2 bucati , vezi ca e unu la bazar care vinde gume de iarna, nu stiu sigur unde dar o sa iti trebuiasca si pentru brasov cauciucuri de iarna. cel mai bine ii faci o vizita lu ala
                              Nu-i bai...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google