Offtopic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Daia ai Brady toate stickerele alea?vrei sa o faci ca a lu' asta?
    sigpic

    IL 1 3 MIU

    Comment


    • #77
      nu...a lui e ca a mea sa sti si tu :P

      Comment


      • #78
        accident in seara asta la iesire din slobozia (la RENAULT) un microbuz de constanta cu un taximetrist. din cate am vazut taximetristul nu a acordat prioritate. drive safely!!!

        Comment


        • #79
          Exista doritori de Tulcea weekendul asta?

          Comment


          • #80
            Intermediez comenzi de pe SportsDirect.com - Trainers, Football Boots, Football Shirts, Running Shoes.

            Am facut comanda cu cativa prieteni si a fost totul ok, iar acum vreau sa ofer sansa de a achizitiona produse de pe acest site tuturor persoanelor care doresc acest lucru.
            Comanda decurge cam asa:
            1. Imi spuneti ce doriti: cod, marime si obligatoriu culoare (trebuie neaparat culoarea deoarece un produs are acelasi cod la mai multe culori si s-ar putea sa existe probleme.
            2. Achitati 50% din valoare produselor
            3. Cand vine comanda va voi contacta pentru a va putea inmana produsele.

            Comisionul este de 2£/produs.
            La 5 produse comandate in aceiasi comada beneficiati de o reducere de 2£.
            La 10 produse comandate beneficiati de o reducere de 4£, etc.
            Comenzile vin in tara cu DHL ceea ce va permite sa vedeti si voi pe unde se afla coletul si cand il premesc eu ca sa nu fie dubii ca vreau sa pacalesc pe cineva.
            Lucrez cu Banca deci nu vreau sa pacalesc pe nimeni sau sa fraieresc pentru ca am destul de multe comenzi la ei nu se merita.
            sigpic

            Comment


            • #81
              COLEGI : cine imi poate recomanda un service in Slobozia unde pot testa o masina in week end ? astept raspunsuri pe PM

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google