Intilniri LoganClub Targoviste

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ok ne vedem la mol!
    SRF TARGOVISTE

    Comment


    • miercurea sunt mai multi decat duminica cu siguranta , deoarece , duminica multi sunt plecati la ...tara , gratare ...munte ...ETC bafta voua loganisti , azi la 18 vin si eu ....duminica sunt la Sinaia Forever

      Comment


      • Imi pare rau nu am putut ajunge azi cam greu am inceput munca si nu prea mai pot ajunge miercurea dar duminica ora 11 sunt prezent la intalnirea logan club targoviste 11 13 la mol!va astept acolo!
        SRF TARGOVISTE

        Comment


        • inca o intalnire reusita bv
          sunt bucuros ca sunt in logan club targoviste

          Comment


          • duminica ora 11 sunt prezent la statia mol miercurea mai greu ! va astep[t acolo!
            SRF TARGOVISTE

            Comment


            • Nu stiu cum se face , dar au inceput sa imi placa intalnirile de miercurea , mai ales cand ma intalnesc cu VBF si ELN Bravo baieti ...superbe pozele kataline. Bafta voua loganisti sa ne vedem cu bine

              Comment


              • Duminica vine cineva la iuntalnire!

                Kat pas vii duminica la intalnire?
                Last edited by savoiu_rf 82; 22 September 2011, 21:25. Reason: Automerged Doublepost
                SRF TARGOVISTE

                Comment


                • daca nu plec nicaieri vin.

                  Comment


                  • Ok ne intalnim maine la statia mol la ora 11 logan club targoviste!
                    SRF TARGOVISTE

                    Comment


                    • maine vin si eu la intalnire sa va fac un JAILBREAK ai auzit CORNY
                      sunt bucuros ca sunt in logan club targoviste

                      Comment


                      • Ne intalnim la mol bogdane .
                        SRF TARGOVISTE

                        Comment


                        • Frumoasa intalnirea de astazi dar lume putina eu vbf si membrul simpatizant fif florin mulktumesc de participare si sper sa ne vedem miercuri ora 18 la mol! Daca scap de la munca devreme vin si eu daca nu ne vedem duminica la 11 tot la mol! O seara placuta danut dfens nu vrei sa mai vii la intalniri?
                          SRF TARGOVISTE

                          Comment


                          • poate ca o sa revin si eu si cu o surpriza

                            Comment


                            • Te asteptam mihai oricand vrei intalnirile se tin la mol! Miercuri seara ora18!
                              SRF TARGOVISTE

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google