Intilniri LoganClub Targoviste

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bogdan,imi pare rau pt ce ti se intampla.Sper sa-ti gasesti cat mai repede servici.
    Radule,duminica nu cred ca mai vin,mai degraba miercurea.
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • Pai danute la iarna cred ca vom renunta la intalnirile de miercuri de la orele 18 deoarece se intuneca devreme si vom face dpoar duminica de la 11 la 13!eu zic sa ti faci si tu timp sa mai treci si tu pe la intalniri ori miercuri ori duminica!
      SRF TARGOVISTE

      Comment


      • Salut ..scuze de intarziere , am avut de treaba ...dar si asa pozele sunt cateva , deoarece am faost foarte putini neatenti Incercati sa veniti mai des daca nu aveti treaba ,desigur. Duminica nu stiu daca apar , s-ar putea sa plec la tara ...mai vedem. Toata stima03082011(017).jpg03082011(016).jpg03082011(018).jpg03082011(019).jpg03082011(020).jpg03082011(021).jpg03082011(022).jpg

        Comment


        • Frumoase pozele multumim corny duminica 07.08.2011 intalnire logan club targoviste orele 11-13 petrom victoria ,cine vrea sa vina este binevenit cine nu vrea sa vina tot la fel de bineprimit este ,faceti va anuntata prezenta si aici pe forum! Stima si respect!
          SRF TARGOVISTE

          Comment


          • Slaba miscarea duminica la logan club targoviste!
            SRF TARGOVISTE

            Comment


            • Astazi la intalnirea logan de la statia petrom , am fost prezent doar eu si Domnul Mircea ..BHA...cainele bardah Slaba miscare

              Comment


              • Corny nu cainele bardah ci cainele bardac!
                SRF TARGOVISTE

                Comment


                • Alexe nu mai zici nimic sefu?
                  SRF TARGOVISTE

                  Comment


                  • MEircuri 10.08.2011 intalnire logan club targoviste ora 18 statia petrom victoria daca vrea sa vina cineva sa se faca anuntat si pe forum!
                    SRF TARGOVISTE

                    Comment


                    • Cred ca o sa trec si eu miercuri pe la intalnire. Nu prea mai zic nimic, astept sa inceapa scoala )
                      sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                      Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                      Comment


                      • sunt prezent azi ...dar cred ca voi fi singur ce sa fac....astia's oamenii , nu le plac discutiile la terasa oricum ...eu am sa va astept

                        Comment


                        • baieti trebuie sa va dau o veste care pentru mine este nasoala deja nu mai exista MAI-ul este praf s-a lovit cam rau .......... asta este

                          Comment


                          • Astazi nu pot veni la intalnire am niste probleme ne intalnim sigur duminica ora 11,14.08.2011 la statia petrom victoria ,intalnire cu numarul 33 ! O intalnire placuta ! Regretam cele intamplate mihai mai si suntem alaturi de tine imi pare rau poate ma suni sa imi povestesti cum sa intamplat!
                            SRF TARGOVISTE

                            Comment


                            • o veste destul de nasoala mai-ule.imi pare rau.

                              Comment


                              • imi pare rau MAI pentru ce ti sa intamplat!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google