Intilniri LoganClub Targoviste

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu ma priveste pe mine chestia asta...
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • Si oricum voi va vaitati ca nu aveti bani dar aveti mai multi decat mine asa ca sa lasam partea cu serviciul si cheful parca ziceai ca vii din placere deci este treaba care am ziso eu cand sa facut plinul hai sa nu mai venim!nu eu am stabilit aceste intalniri ci voi intruna din zile puteti veni nu ca duminica ma duc la gratar si nu stiu ce am stabilit duminica ora 11 sau miercuri ora 18 hai tata sa lasam altel;e gen gratar sau chef si sa mai venim si la intalniri altfel facem intalnirtea odata pe luna si gata!

      Miercurea trecuta mam dus ca prostul! Am zis ba cand nu puteti veni intrati sa anuntati ca nu este greu!sa nu mai vin ca prostul la targoviste sa consum benzina degeaba de dorul de a plimba masina !
      Last edited by savoiu_rf 82; 19 July 2011, 22:01. Reason: Automerged Doublepost
      SRF TARGOVISTE

      Comment


      • Dragoste cu de-a sila nu se poate,trebuie sa stii sa atragi oamenii.
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • Pai tu ma ajuti dane ca jiceai ca ma ajuti mai deloc ziceai ca le mai spui oamenilor sa vina la intalniri eu am facut fluturasi am dat ce vrei sa fac si cinste cu suc vam ajutat cu masinile cand ati avut probleme mai mult deatat ce vrei sa fac !

          Dce ce vrei sa zici ca nu iam atras iam atras mai mult decast se poate dar am fost un fraier ca nu mam ales cu nimic iam ajutat pe toti si dupa aia pa! Trebuia ca oricew informatie sa coste!
          Last edited by savoiu_rf 82; 19 July 2011, 22:09. Reason: Automerged Doublepost
          SRF TARGOVISTE

          Comment


          • ce ma intristez cand vad ca nu reusim sa ajungem la o intelegere.hai sa lasam vorbele mai grele de-o parte si sa ne adunam din nou.pt logan club targoviste

            Comment


            • Asa am zis si eu raducule,dar nu vezi,ca danut dfens umbla prin florence!

              Duminica 24 .07.2011 avem intalnirea cu numarul 30 din weekenduri!
              Last edited by savoiu_rf 82; 19 July 2011, 22:20. Reason: Automerged Doublepost
              SRF TARGOVISTE

              Comment


              • Nu stiu de ce te-ai suparat pe mine,sau pe altii.Era de asteptat sa nu vina mereu atati cat iti doresti,dar asta nu inseamna ca trebuie sa te superi.
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • radu, eu zic si sustin ceea ce ai zis tu legat de anuntarea prezentei pe forum sa nu venim degeaba la intalnire.sa nu ardem gazul degeaba.ca cineva nu poate veni din anumite motive e problema lui.si ma uit la mine ca nu am bifat chiar toate intalnirile

                  Comment


                  • Stai linistit radule nu este vornba de tine sau de danut de cei care au vrut ruperea de logan club pucioasa si care dau sfaturi dar stau ca niste pensionari acasa ca ei nu pot face car la logan club targoviste!
                    SRF TARGOVISTE

                    Comment


                    • eu zic sa stai linistit raducule si sa nu te mai agiti ca nu are rost.cine vrea sa vina stie unde sa vina mai ales ca faci anuntul pe forum unde si cand are loc intalnirea.si apropo de plecat la mare o sa ma duc si eu in august,dar nu pe banii mei ci pe cei ai sindicatului de la noi.

                      Comment


                      • Da,dar bere o sa bei acolo,nu?
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • Bravo asa merge din pacate eu nu am voier la mare!probleme de sanatate!
                          SRF TARGOVISTE

                          Comment


                          • dane alcool nu beau de fel.o cola rece mergeeee.

                            Comment


                            • Chiar si cola,dar e pe banii tai...
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment


                              • Apropo nea invitat nicu la titu poate facem si o vizita la ccentrul de cercetari renault ce ziceti stabilim o sambata sau duminica sa ne ducem sau ne vedem de treaba este vorba de colegul dela titu nicu rcn?
                                SRF TARGOVISTE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google