Intilniri LoganClub Targoviste

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut ...radule eu zic sa nu amanati intalnirile de miercuri si incercati sa vorbiti cu toata lumea , poate unii isi doresc o anumita locatie ...incercati sa discutati si sa ajungeti la o intelegere. Oricum , mie imi pare rau ca se cam strica caruta , nu stiu ce se intampla , dar ma rog...fiecare cu treaba lui Sambata ma anunt daca apar duminica la intalnire Toata stima

    Comment


    • Nu mai schimb nici o locatie ca mam cam saturat sa ma plimb de colo colo raqmane 12 petrom si cu asta basta cine vrea sa vina vine cine nu nu oricum vroiam sa va dau o veste nu preas placuta ieri pe la ora 18 colegul nostru cred ca db 11 nls de la dedeman bogdan cu loganul albastru marin a avut un accident destul de grav la disco 2000,din relatarile lui bogdan vbf la cum arata masina el sotia si fiica lui au scapat cu leziuni usoare in schimb masina este buna de fiare vechi nu se mai poate face nimic cu ea venera dinspre mamastirea dealu si la disco 2000 avirat stanga sa intre pe ulita unde sta el si din spate un descreierat ca nu ii pot zice altfel a taiat curba si la acrosat din spate rostogolindul peste cap de vreo doua sau trei ori numai o minune a reusit sa fie ca bogdan si familia lui sa scape teferi din accident asa ca dragi colegi mare atentie la volan si incercati sa vedeti ce fac ceilalti participanti la trafic ca sa nu mai spun ca la nici 30 de minute de la accident un alt distribuitor de la coca cola facea franjuri o dacie solenza tot pe alee dar la intersectia cu gura leului venise sa vada minuntatia colegului lui si a facut si el o copier la indigo dar mai incolo! Conduceti prudent si noi toti colegii din logan club targoviste suntem alaturi de bogdan si famnilia lui insanatosire grabnica bogdane sitier si familiei tale din partea logan club targoviste!
      SRF TARGOVISTE

      Comment


      • din pacate sunt fel si fel de nebuni la volan, nebuni in adevaratul sens al cuvantului, insanatosire grabnica si din partea mea lui si familiei lui
        sigpic

        Comment


        • insanatosire grabnica lui bogdan si familiei lui.cat despre locatie de intalnire cred ca prea putin conteaza.daca ar fi in padure la stadion sau la petrom.cine vrea sa vina vine fara conditii.cat despre dan d-fens nu-l condam pt ca si eu sunt constrans cate o data de servici si nu am ce face.avem totusi nevoie si de bani.

          duminica botez un nepotel asa ca nu pot sa vin.adica sunt nas!
          Last edited by adyoana; 16 July 2011, 23:04. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • salutare cam putini la intalnire dar a fost frumos oricum hai cu pozele?
            sunt bucuros ca sunt in logan club targoviste

            Comment


            • Grija mare la cum conduceti, asear pe la 00:30 la pasaj la romlux era unu' cu un megane intrat in zid, cum a ajuns acolo nu stiu, dar era "facut bine"
              sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

              Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

              Comment


              • Regret ca nu am putut veni astazi,dar ne intalnim miercuri ora 18 la statia petrom 12 victoria !
                SRF TARGOVISTE

                Comment


                • Va multumesc pt. sustinere si se pare ca am avut un inger pazitor.Va saluta BOGDAN DB-06-NLS.
                  traieste...iubeste

                  Comment


                  • Salut Bogdan,sper ca esti bine.Multa sanatate din partea noastra,a membrilor LCT.
                    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                    Comment


                    • Bravo,felicitari !Frumoase poze Catalin.
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • foarte frumoase poze multumim
                        sunt bucuros ca sunt in logan club targoviste

                        Comment


                        • viva

                          Traiasca catalin ....belea pozele dar si intalnirea , multumim tuturor userilor pentru participare la intalnirile club logan Sa ne vedem cu bine miercuri la ora 18 ...18 si ceva FIX

                          Comment


                          • pentru putin, placerea a fost de partea mea, sa ne vedem miercuri la ora 18 ...18 si ceva FIX

                            Comment


                            • Vedeti ca o sa ploua,vin si eu.La 18 fix,trecute...
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google