Intilniri LoganClub Targoviste

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • frumoasa intalnirea..cei care sunteti in logan club targoviste nu mai veniti si voi la intalniri? macar o data pe saptamana

    Comment


    • Le este sila deaia nu mai vin sau vazut oamenii cu treaba facuta si gata sa lasam asta deoparte se stiu oamenii care se tin de treaba duminica 03.07.2011 intalnire logan club targoviste ora 11 la statia 12 petrom lanmga victoria sau la stadion cine vine sa spuna unde sa ne intalnim eu as opta pentru 12 petrom langa victoria este mai frumos acolo cat despre loc avem destul ca nu se mai inghesuie nimeni la intalnirile lo9gan club targoviste decat noi veteranii roa,fev,eln,dns,dre,ubi si fif sunt mai seriosi simpatizantii decat noi saracii nu au lipsit la nici o intalnire sa nu uitr spm la multi ani petre zis si masinuta si chiar daca lucrezi de ziua ta multa sanatate si un calduros la multi ani cu ocazia zilkei numelui din partea logan club targoviste!
      SRF TARGOVISTE

      Comment


      • intradevar jos palaria pt simpatizantii logan club targoviste.si un apel pt membrii logan club targoviste:haideti la intalniri

        Comment


        • La Multi Ani pt SPM(Masinutza).
          Intr-adevar,tot respectul pt cei care vin la intalniri .Multumim pt poze kat_pas,sunt frumoase.
          O sa ne vedem cat de curand...
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • Mai catre toamna incolo!
            SRF TARGOVISTE

            Comment


            • da frumoase poze si nasol ca nu am pontat prezenta am fost plecat din localitate

              Comment


              • Nici o problema george mai nasol de cei care nu vor sa mai vina deloc !
                SRF TARGOVISTE

                Comment


                • Originally posted by savoiu_rf 82 View Post
                  Mai catre toamna incolo!
                  Eu ma refeream la mine...
                  Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                  Comment


                  • Pai la tine ma refeream si eu vii mai catre toamna,la intalniri normal ca doar nu acasa!
                    SRF TARGOVISTE

                    Comment


                    • nu ati pus si voi poze de la intalnirea de aseara

                      Comment


                      • Cum sa nu punem poze nea valy daca este prea indragostit si nu te uiti domnul fotograf loctiitor logan club targoviste lea pus aseara la ora daca nu ma insel 21 44 dai frumusel o pagina inapoi adica pagina 87 postul 1738 si admira pozele multumim domnului loctiitor kat_pass catalin pentru sprijinul acordat,mereu la inaltime multumim catalin!
                        SRF TARGOVISTE

                        Comment


                        • Salut! Imi cer scuze ca nu postez unde trebuie stiti cumva unde si daca se pune folie omologata in targoviste? Multumesc anticipat. Mult noroc in continuare in ceea ce v-ati propus. Sper ca peste o luna sa ma alatur si eu LC Targoviste.

                          Comment


                          • Folie omologata se monteaza pe aleea manastirii dupa calea ferata pe partea stanga cand te duci spre manastire este o spalatorie. Acela este singurul din Targoviste omologat.
                            sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                            Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                            Comment


                            • si te costa 300 sau 350lei paraca doar luneta si geamurile spate cu omologare.

                              Comment


                              • multumesc pt urari! nu am reusit sa ajung miercuri la petrom, am avut o retinere la serv, am fost de noapte. insa duminica nu cred ca va mai las singurei
                                conduceti fara puncte, sa ne vedem cu bine!
                                daca stai sa-mi citesti mie semnatura inseamna ca deja ai stat prea mult in fata pc-ului si ai inceput sa te plictisesti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google