Intilniri LoganClub Targoviste

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am avut niste probleme....
    sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

    Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

    Comment


    • Bine cand ai timp poti veni duminica 10.07.2011 intalnire logan club targoviste ora 11 la statia 12 petrom de langa victoria pana in sensul giratoriu de la mechel ! Va astept acolo cine vine se poate face auzit si pe aici!
      SRF TARGOVISTE

      Comment


      • Reusita si punctata si intalnirea de astazi! Asteptam pozele cornelman! Miercuri ora 18 intalnire logan club targoviste statia 12 petrom victoria langa vicas!
        SRF TARGOVISTE

        Comment


        • Scuze pt ca am intarziat cu pozele , dar am fost plecat toata ziua la piscina O intalnire superba , imi place mult aici la statia 12 petrom , datorita faptului ca avem unde sta la un chico la o discutie la terasa . Ne vedem miercuri 13.07.2011. Pana atunci sa ne auzim cu bine.10072011.jpg10072011(001).jpg10072011(002).jpg10072011(003).jpg10072011(004).jpg10072011(006).jpg10072011(007).jpg10072011(008).jpg10072011(009).jpg10072011(010).jpg10072011(011).jpg10072011(012).jpg10072011(013).jpg10072011(014).jpg
          Attached Files

          Comment


          • Frumoase pozele,cornelmen.Poate vin si eu miercuri.
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • Nu ca poate vii trebui sa vii domnu fotograf lct!
              SRF TARGOVISTE

              Comment


              • si eu voi fi prezent miercuri la petrom

                Comment


                • Asa sa fie radule!
                  SRF TARGOVISTE

                  Comment


                  • Nu stiu daca voi veni azi la intalnire ...sa vedem daca ma lasa nevasta-mea Oricum cred ca va fi ceva frumos ....toata stima userilor

                    Comment


                    • Chiar a fost frumos am fost doar eu ovidiu gxg cu loganul rosu roua radu cu familia si nasul lui cornelman florin fifu multumesc tuturor de participare si va astept duminica 17.07.2011 in aceeasi locatie statia 12 petrom langa vicas poate dati si de fotograful de la lct sa l mai aduceti si pe el pe la intalniri!ne vedem duminica!

                      Cataline nu zici nimic de ce stai in umbra?
                      Last edited by savoiu_rf 82; 13 July 2011, 22:33. Reason: Automerged Doublepost
                      SRF TARGOVISTE

                      Comment


                      • Precum ziceam,azi am fost de servici.Si duminica lucrez,deci,nici o sansa.Ne vedem miercurea viitoare.
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • Este o minciuna dar in fine sa ne vedem miercurea viitoare cred ca voi renunta sa mai vin miercurea la intalniri consum benzina degeaba!
                          SRF TARGOVISTE

                          Comment


                          • Fii mai explicit,ce anume este o minciuna?
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • Eu nu o sa mai particip la nici o intalnire de miercuri este pierdere de timp nu vine nimeni la intalniri si cum am mai zis benzina costa bani si asa sa o irosesc degeaba miercuri sa vin degeaba nu mai vreau in consdecinta nu voi mai anuinta intalnirile de miercuri ! O seara placuta tuturor!
                              SRF TARGOVISTE

                              Comment


                              • Duminica vine cineva la intalnire sau doar eu cu statia 12 petrom beau un suc dau un scartait de roti si vin acasa sa fac un gratarel ,colegii au alte preocupari sa se duca la bazine sa se uite la sutiene?
                                SRF TARGOVISTE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google