Intilniri LoganClub Targoviste

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo,dar dane am si eu o obictiune de ce nu mai esti fotograf oficial logan club targoviste si eu de ce aflu ultimul?
    SRF TARGOVISTE

    Comment


    • Mi-am dat demisia.Nu urmaresc nici o functie pe acest forum,tot ce fac,fac din placere.Si cum ziceam mai demult,nu pot fi mereu prezent.Cand s-a putut,am fost prezent.Cand am fost de servici,nu am fost prezent.
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • Cum am mai ziso danut dfens umbla ca un tens!
        SRF TARGOVISTE

        Comment


        • tens?

          Ce-i aia?
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • Nu stiu dar rimeaza danut dfens umbla ca un tens!
            SRF TARGOVISTE

            Comment


            • Mda,foarte interesant...
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • Frumoase poze si sa speram ca o sa avem mai multi loganisti atunci cand vremea este mai urata. Gratarele se pare ca ii tin departe de intalniri

                Comment


                • Nu cred asta george siau cam facut cam ce aveau nevoie la masini si acum dau bir cu fugitii! Ne vedem maine seara la ora 18 la petrom victoria!
                  SRF TARGOVISTE

                  Comment


                  • salutare Bogdane, bai am auzit ce sa intamplat, noi de la UTI suntem alaturi de tine. Imi pare bine ca tu si familia ta nu ati patit nimic. Aveti grija de voi.
                    Sper ca in cel mai scurt timp sa ne vedem la intrarea de la dedeman la control

                    bai baieti maine seara unde ne intalnim la un cico? la petrom 12?
                    Sa veniti cu bautura de acasa
                    Last edited by valy_ionut; 19 July 2011, 21:04. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • E ziua ta?
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • nu, ca nu ma cheama ilie

                        dar, danute dc vrei putem sa bem o cafea dimineata langa firma la mine
                        Last edited by valy_ionut; 19 July 2011, 21:24. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Mi-ar fi facut placere,sa stii,dar dimineata cand incep munca sunt la cofetarie si dupa ora 11 ajung la Fast-Food.Poate cu alta ocazie
                          Oricum,multumesc pt invitatie.

                          ...sa inteleg ca vii maine?
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • Tu dane nu vii ca de obicei !ba ai treaba ba nu stiu ce!

                            Sa te prezinti maine la intalnire cu cheita de la capacelele jantelor sa facem o copie si pewntru iulian fev ca sia luat capacele dar nu are cheita!
                            Last edited by savoiu_rf 82; 19 July 2011, 21:50. Reason: Automerged Doublepost
                            SRF TARGOVISTE

                            Comment


                            • Radule,omul vine cand poate sau cand are chef.Tu esti in vacanta,NOI TREBUIE SA MUNCIM,INTELEGI?
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment


                              • Da dar voi ati fost la mare ca boierii in schimb eu nu am voie la mare care este mai boier!
                                SRF TARGOVISTE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google