Intilniri LoganClub Targoviste

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • din dambovita da!!! dar ne bat loganistii din alte judete la fundul gol!!!

    si la noi e pasiune dar suntem la inceput...
    Last edited by nini alin nny; 13 March 2011, 21:58. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Tocmai de aceea am propus sa gasim o solutie sa ne intrajutoram astfel incat sa facem si noi ceva modificari pe la masini. Adica sa strangem un grup de oameni priceputi la mecanica , tinichigerie , electrica si progamare astfel incat sa reducem costurile de "ciuning".
      La vara cand mergem si noi la intalnirea nationala de la Bucuresti sa avem cu ce ne mandri. Sa zica lumea : uite si pe astia din Targoviste!
      Last edited by ADI-WRC; 13 March 2011, 22:05.
      sigpic

      Comment


      • nu am putut ajunge de fapt am fost linga voi dar nu cu masina am fost pe la bazarul cu animale
        voi fii tura viitoare

        Comment


        • Avem noi timp sa ne facem remarcati.
          sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

          Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

          Comment


          • pai orice mecanica nu aavem?
            MAI si TSX facem de toate
            si elecrica si activari si lumini ce se cere

            Comment


            • Daca punem in practica anumite idei.
              sigpic

              Comment


              • adica? zii

                Comment


                • facem facem.... dar depinde si de partea finaciara chiar daca printre noi sunt mesteri priceputi... nu credeti???

                  Comment


                  • Avem electrician si programator. Dar apoi intervine problema estetica. Un bad boy loock e 300 lei si trebuie sa mergi in Bucuresti. La fel si pentru a vopsi te costa o groaza de bani la nenea din cartier despre care nu sti ce poate sa scoata. Sa nu mai zic de Mavexim unde se cer bani gramada si se crapa chitul cum am patit eu. Daca mergem sa foliem plafonul nu ne iarta fara 120 lei iar folia costa cu transport 75 lei. Daca ne unim obtinem cu 40 lei folia si transportul se imparte. Dar cine sa o puna pe masina ca noi nu avem pe cineva printre noi care sa realizeze cum trebuie operatiunea. Sau daca stie nu se arata in fata. Sunt multe care trebuie sa existe intr-o comunitate. Ne lipsesc multe. Dar pe parcurs poate punem mana de la mana , unu o scula , altul o vorba buna , si reusim sa ne "ciuninguim" masinile in cadrul clubului.

                    PS: sunt un visator , nu?
                    sigpic

                    Comment


                    • nu facem mai nimik doar cu pasiune si cu dorinta...

                      Comment


                      • In privinta vopsirii si chestii de genul asta cred ca se poate rezolva.
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • vopsirea mai usoara pt cei care au culori mai ,,ieftine''!!! gen alb rosu...

                          noi domnu dan....cu albastru nostru ce facem?? stiti cat e de scumpa vopseaua???
                          Last edited by nini alin nny; 13 March 2011, 22:20. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Acum sa fim seriosi. Avem o sectiune numita Date Despre Membrii ce nu isi indeplineste menirea . In loc sa o folosim fara rost (eu cand am citit sectiunea am spus "no comment" cand am vazut pentru ce e folosita) mai bine am spune acolo cu ce putem contribui la "intrajutorare".
                            sigpic

                            Comment


                            • Sau aici....Tot ce nu tine de intalniri.
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google