Intilniri LoganClub Targoviste

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asa vezi ca se poate,mersi pentru raspuns.

    Comment


    • Domnul Savoiu, observ ca se incarca sectiunea LoganClub Targoviste cu thread-uri inutile. Eu unul vreau sa experimentez vopsirea in regim propriu a elementelor de caroserie si nu m-am incumetat sa deschid o sectiune separata cu toate ca poate mai multi ar fi inteserati de acest subiect.
      sigpic

      Comment


      • Prezent Duminica, in legatura cu intalnirea de la Brasov stie toata lumea , s-a anuntat pe PM, cine vrea sa mearga bine, cine nu, nu.
        sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

        Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

        Comment


        • Originally posted by adimacker View Post
          Luati aminte la semnatura mea domnii cu titulaturi.
          adimacker,in ce limba este ultimul cuvant din semnatura ta?
          Attached Files
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • Ptiu! Am incarcat imaginea gresita. Am rezolvat!
            sigpic

            Comment


            • Domnule profesor de Romanica am rugamintea sa nu mai faci pe avocatul pe acest forum decat strict legat de intalnirea logan Club .

              Daca nu aveti subiecte comune legate de acest forum vorbiti pe privat pentru ca astfel se denatureaza natura conversatiilor .
              Multumesc pentru intelegere
              Sper ca maine avem material de lipit pentru afise.
              Ex Logan kissfm ,Renault Symbol Thalia 1.2 16 v

              Comment


              • Fac pe avocatul? Ideea e ca m-am simtit atacat lezat de atitudinea Aviatorului. Se pare ca ne zambim in fata si ne injuram in spate pana si intre noi , LoganClub Targoviste , din cauza altora.
                sigpic

                Comment


                • Folositi metoda IGNORE este cel mai simplu si etic si cu asta punct.

                  Acum sa revenim la oile noastre
                  Cum stai cu Insonorizarea Loganului

                  Maine facem parcarea sa sara in sus de la cate" Suburi" avem la CLUB !!!!
                  Last edited by danikon; 5 March 2011, 13:13. Reason: Automerged Doublepost
                  Ex Logan kissfm ,Renault Symbol Thalia 1.2 16 v

                  Comment


                  • Azi dau fuga la Dedeman sa vad ce e cu aluband-ul ca nu am bani de insonorizare profesionala.
                    sigpic

                    Comment


                    • Iti recomand si alubandul am mai vazut la cineva asa ceva si este ok si acela sa faci rost de o rola de lemn cred ca stii cum arata
                      Se gaseste la rola
                      Ex Logan kissfm ,Renault Symbol Thalia 1.2 16 v

                      Comment


                      • Am vazut pe forum un tutorial video si o sa incerc si eu. Si asa ma deranjeaza zgomotul ambiental cand merg pe ploaie si am auzit ca il reduce semnificativ daca insonorizez usile, capota spate, plafonul si podeaua. Sa nu uitam si aripile spate la care o sa am mult de munca pentru ca este foarte ingusta gaura aia din laterale si mai este plin de praf . Sa scapam de zapada asta ca nu imi arde sa ies din casa si sa trebaluiesc .
                        sigpic

                        Comment


                        • e foarte bun aluband.ul, am mers cu un logan izolat cu asa ceva si se simte o oarecare diferenta, dar asa cum a.ti zis, trebuie intins si apasat bine cu rola, altfel se dezlipeste in timp!
                          sigpic

                          Comment


                          • Cu aluband vreau sa fac si eu masina,cand s-o mai incalzi afara.Am auzit ca s-ar gasi la Praktiker.Si da,e bine de aplicat cu rola de lemn sau ce material o fi.Am vazut intr-un tutorial al lui Streulea,i s-a dezlipit pt ca nu l-a aplicat cu aceea rola.
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • Vad ca merge treaba pe forum,am o rugaminte sa nu ne mai certam se poate sau nu?
                              SRF TARGOVISTE

                              Comment


                              • eu am o rola exact ca cea a lui streulea din tutorial (dintr.un plasctic dur, si cu striatii pe ea) aluband am vazut in practiker si metro
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google