Intilniri LoganClub Targoviste

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @massyfoc-da'mi un pm cu un id de mess si vorbim despre intalnire
    Duminica, 06.03.2011 intalnire Logan Club Targoviste la stadion ora 11.00
    sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

    Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

    Comment


    • Originally posted by massyfoc View Post
      Ce trebuie sa fac sa intru in club?multumesc anticipat logan 1.5 dci DB 88 FOC
      Originally posted by nicu_rcn View Post
      sa fi activ pe forum, sa iei stiker cu logan club si sa mergi la intalniri
      Nu-i obligatoriu sa iei sticker,totul trebuie sa vina din placere.Nu esti obligat cu nimic.Bun venit si te asteptam la intalniri.
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • CEI CARE DORESC SA VINA LA INTALNIRILE LOGAN CLUB TARGOVISTE SUNT ASTEPTATI DUMINICA 06.03.2011,LA STADIONUL MUNICIUPAL DIN TARGOVISTE SI NU TREBUIE SA LUATI NICI UN STICKEWR LA NOI SUNT INTALNIRILE GRATIS SI DE PLACERE ASA CUM A ZIS D FENS ,DECI VA ASTEPT PE TOTI DUMINICA LA STADIONUL MUNICIPAL ! VA LAS SI ADRESA MEA DE MESS SI NUMERELE MELE DE TELEFON IN CAZUL IN CARE DORITI SA MA CONTACTATI:savoiu_rf82@yahoo.com,nr de tel 0723765174,0766438564!
        SRF TARGOVISTE

        Comment


        • Ezact ) De ce am impresia ca stiu masina(88 FOC)?
          sigpic

          Comment


          • 88 FOC ai LOGAN alb cumva si a fost prezentata pe sectiunea My ride?
            Ex Logan kissfm ,Renault Symbol Thalia 1.2 16 v

            Comment


            • Originally posted by D-FENS View Post
              Nu-i obligatoriu sa iei sticker,totul trebuie sa vina din placere.Nu esti obligat cu nimic.Bun venit si te asteptam la intalniri.
              am uitat sa mentionez si acest aspect, bine ca m.a ajutat colegul d-fens (multumiri pe aceasta cale), deci, toate cele enumerate de mine nu sunt obligatorii!
              sigpic

              Comment


              • nicu_rcn te asteptam si pe tine la intalnirile organizate la stadionul municiupal targoviste !
                SRF TARGOVISTE

                Comment


                • dupa 1 aprilie, cred ca o sa ma vedeti si voi si pucioasa
                  sigpic

                  Comment


                  • Mi s-a luat de timpul asta rece...sa vina primavara...sa vedem verdeata in jur si multe Loganuri la intalniri.
                    sigpic

                    Comment


                    • Db 88 foc

                      Cateva poze cu masina mea,va puneam mai multe dar pana pe data de 4 aprilie sunt in spania,ne vedem la intalniri peste o luna.va multumesc
                      Attached Files

                      Comment


                      • Surprinzator de mika e lumea asta...

                        Ce e linistea asta de mormant pe forum?
                        Last edited by ADI-WRC; 4 March 2011, 20:21. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic

                        Comment


                        • Tinere Massy din Cobia nu mai minti ca esti in Spania ca defapt esti acasa iar masina ta nu mai functioneaza de la Sfarsitul anunui 2010 )



                          si dupa cum spunea colegul Adimacker alias MTX -Audio chiar este mica lumea )

                          Urez bun venit noilor colegi.Cum stati domnilor cu raspandirea fluturasilor?
                          Last edited by danikon; 4 March 2011, 21:40. Reason: Automerged Doublepost
                          Ex Logan kissfm ,Renault Symbol Thalia 1.2 16 v

                          Comment


                          • Buna seara ,stam bine cu raspandirea fluturasilor duminica 06.03.2011,intalnire logan club targoviste ora 11 la stadionul municipal din targoviste ,va astept ! O seara placuta!
                            SRF TARGOVISTE

                            Comment


                            • Oops!!! Iar dam cu stangul in dreptul unii din noi...
                              sigpic

                              Comment


                              • Ady vii duminica? Va rog sa va faceti anuntata prezenta si pe forum pentru intalnire!
                                SRF TARGOVISTE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google