Intilniri LoganClub Targoviste

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • gata si pozele...
    Attached Files

    Comment


    • Frumoase pozele,multumim catalin pentru poze si sper ca tu sa fii fotograful oficial logan club targoviste si vei poza toate intalnirile logan club targoviste!
      SRF TARGOVISTE

      Comment


      • Duminica,29.01.2012,intalnire logan club targoviste ora 11-13 ,la statia mol targoviste.cine doreste si are placerea sa onoreze cu prezenta rog sa si faca anuntata prezenta si aici pe forum!o,saptamana placuta si aveti grija cum conduceti,vine zapada miercuri si joi sa anuntat zapada in sud si temperaturi foarte,foarte scazute!
        SRF TARGOVISTE

        Comment


        • trec si eu duminica pe la mol!
          drumuri bune!

          Comment


          • Te asteptam florinele!
            SRF TARGOVISTE

            Comment


            • Duminica vine cineva in afara de mine si florin? Ora 11 la statia mol!
              SRF TARGOVISTE

              Comment


              • Radu ...daca te duci maine la intalnire ...suna-ma sa stiu , ca sa vin si eu ;) Ms

                Comment


                • Da bre te sun cand plec de acasa ,ora 11 la statia mol targoviste!sa fiti acolo!
                  SRF TARGOVISTE

                  Comment


                  • Incerc maine sa trec si eu sa va salut, cel putin pentru o mica sesiune de poze
                    sigpic
                    Vectra C. 1,6i

                    Comment


                    • Ok ,te asteptam angi la ora 11.
                      SRF TARGOVISTE

                      Comment


                      • Salut.am trecut pe la 12'40,atunci am reusit sa ajung si deja se sparsese gasca

                        Comment


                        • Super reusita intalnirea de astazi pacat am fost doar trei eu corni si catalin fotograful oficial logan club targoviste multumesc tuturor de participare si va astept duminica viitoare in numar cat mai mare la intalniri poate se mai incalzeste afara! Oduminica placuta in continuare!
                          SRF TARGOVISTE

                          Comment


                          • Duminica,05.02.2012,ora11-13,intalnire logan club targoviste,la statia mol targoviste! Cine doreste si vrea sa vina la intalnire sa-si faca anuntata prezenta si aici pe forum!va astept!o,saptamana placuta in continuare!
                            SRF TARGOVISTE

                            Comment


                            • cel mai tare photograph logan club ;).......

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google