Intilniri LoganClub Targoviste

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asteptam pozele! HAI CU ELE MAI REPEDE!
    SRF TARGOVISTE

    Comment


    • salut
      domnu savoiu nu mergeti la regionala?

      Comment


      • NU merge imi pare rau am un parastas sambata!distractie placuta si drum bun!
        SRF TARGOVISTE

        Comment


        • NU UITATI MAINE ORA 11 intalnire logan club targoviste,la statia,mol!

          REUSITA SI CALDUROASA,intalnirea de astazi frumos si ceva mai multi,catalin asteptam pozele,hai posteazale pe forum!
          Last edited by savoiu_rf 82; 18 March 2012, 22:52. Reason: Automerged Doublepost
          SRF TARGOVISTE

          Comment


          • Foarte frumoase pozele, multumim domnu fotograf oficial logan club targoviste!
            SRF TARGOVISTE

            Comment


            • DUMINICA 25.03.2012 ora 11,intalnire logan club targoviste la statia mol targoviste ,cine vrea sa vina ne intalnim la mol la 11!
              SRF TARGOVISTE

              Comment


              • Nu uitati<maine ora 11intalnire<vedeti ca se da ceasul in noaptea asta cu o ora inainte ora de vara!

                Din pacate nu am putut ajunge azi am avut examen la un curs de perfectionare!
                Last edited by savoiu_rf 82; 25 March 2012, 21:19. Reason: Automerged Doublepost
                SRF TARGOVISTE

                Comment


                • intalniri

                  radu cand te mai duci la intalniri anunta cu o zi inainte , iar daca tu sti ca nu vi ....nu mai face anuntul , fara tine nu prea vine nimeni
                  traieste...iubeste

                  Comment


                  • Asa voi face ,voi anunta prezenta mea!
                    SRF TARGOVISTE

                    Comment


                    • BUNA ZIUA ,DRAGI COLEGI LOGANISTI,SUNT RADU SRF UL SCUZE INTRU DE PE USERUL LUI UROBERT DEOARECE EU DE DOUA SAPTAMANI NU MAI AM INTERNET ACASA SI A VENIT ROBERT LA TARA SI AM INTRAT DE PE LAPTOPUL LUI DECI VA APAREA UROBERT,VA ANUNT CA DUMINICA 08.04.2012,intalnire logan club targoviste la ora 11 la statia mol targoviste!
                      B-69-URC

                      Comment


                      • Nu uitati maine ora 11 intalnire logan club targoviste la statia mol targoviste si urez de pe acum la multi ani tuturor colegilor care poarta nume de floare cu ocazia duminicii floriilor!
                        SRF TARGOVISTE

                        Comment


                        • Duminica trebuia sa fie intalnire logan club targoviste dar cum este pastele urez tuturor loganistilor din romania sarbatori fericite alaturi de cei dragi multa sanatate si caldurosul paste fericit!Pentru colegii de la targovioste propun ca dupa paste sa ne intalnim si miercurea de la 18 la mol deoarece sa marit ziua si se intuneca la 20! ce ziceti si bineinteles duminica de la 11?
                          SRF TARGOVISTE

                          Comment


                          • Salut colegi maine daca este urat afara ne intalnim la 11 la mol ca baniesc nu mai plecati la nici un gratar sau iarba verde?
                            SRF TARGOVISTE

                            Comment


                            • Hristos a inviat!
                              SRF TARGOVISTE

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google