Intilniri LoganClub Targoviste

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    De saptamana viitoare s-ar putea sa vin si eu la intalniri, deocamdata nu prea pot sa ajung.
    b 89 plk

    Comment


    • #47
      Nu nu avem nici un loc anume. Vorbim, vedem care cum unde si cand poate si stabilim unde ne intalnim, eventual puteti veni cu idei/propuneri dar sa nu fie prea departe ca nu are rost sa dam atatia bani pe benzina.
      Eu sunt disponibil de obicei sambata dupa orele 13-14, duminica ies cu prietenii la fotbal si dupa o noapte lunga de club dorm si eu pana mai tarziu
      Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

      Comment


      • #48
        Originally posted by C0nNeXxX View Post
        Aham... tentanta oferta, sa ies din criza asta(sa iau salariu) si cred ca mi iau si eu una. Tu la a doua plafoniera cea pt. pasagerii spate ai si "cadru" ala metalic care vine pe capitonaju de la plafon sau doar ai indesat o acolo?
        Azi am mai vorbit cu un loganist de la mine din oras si a zis ca ar veni si el al intalniri. Data viitoare cand o mai punem de o intalnire poate urmarim si prognoza meteo.


        cadrul metalic nu l-am avut, insa am incercat sa fac decupajul cat sa intre un pic fortat, capitonajul este destul de gros cat sa stea bine. ideal ar fi sa faci rost si de cadrul metalic, dar merge si fara cat despre intalniri, urmarim prognoza

        Comment


        • #49
          Va mai vedeti sambata, ca vin si eu sigur.....

          Comment


          • #50
            Sa vedem daca ne adunam mai multi yo vin. M am uitat pe prognoza si se pare ca o sa ploo dar e prea devreme pt o prognoza sigura mai vorbim vineri si vedem. Eventual sa mai anunte cine mai vine... yo cu inca un baiat venim tu zici ca vi deci pana acum suntem 3 mai ramane sa vedem cu ploile
            Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

            Comment


            • #51
              Duminica (11.07.2010) de la ora 10:00am, la clubul de aeromodelism "henry coanda" str. olanescu nr.9 Pucioasa. De data asta or sa vina mai multi mai mult ca sigur vre o 3-4 (inclusiv yo) cel putin...
              rel. la tel: 0720964352-Nicu; sau la nr. meu care l am scris cu cateva posturi mai sus.
              atasez si cateva poze cu locul unde se va tine intalnirea:
              Attached Files
              Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

              Comment


              • #52
                gata, incep sa se miste treburile si prin pucioasa...

                sa nu uitati sa faceti si poze, sa va vada lumea
                Last edited by ionut.c; 10 July 2010, 11:21. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #53
                  Tu @Ionut.C ce faci nu ajungi saptamana asta?
                  Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

                  Comment


                  • #54
                    din pacate nu ajung, dar cand ajung pe acolo iti promit ce vei fi primul care afli

                    Comment


                    • #55
                      Ne am mutat aici --> http://www.loganclub.ro/forum/loganc....html?p=665593
                      Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

                      Comment


                      • #56
                        Sa infiintat Logan Club Pucioasa-Dambovita,intalnire in fiecare duminica,la Clubul Copiilor din Pucioasa-Clubul de Avioane,str.Olanescu nr.9,pe langa Hotel Ceres in sus.
                        Relatii la tel:0720964352 Prof.Diaconescu Nicolae.

                        Comment


                        • #57
                          ANUNT IMPORTANT !
                          Valabil pentru membrii,simpatizantii din Logan Club Pucioasa-Dambovita

                          DACA TIMPUL VA FI NEFAVORABIL - PLOUA INTALNIREA DE DUMINICA ASTA ( 10.10.2010) NU SE VA TINE !
                          VA RAMANE SA NE REVEDEM URMATOARE DUMINICA
                          Pt relatii sunati la nr.0720-964352 - Presedinte Prof.Nicolae Diaconescu
                          Logan Club Pucioasa-Organizator Intalniri

                          Comment


                          • #58
                            cand sa vin si eu...se amana din cauza ploii....
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by adimacker View Post
                              cand sa vin si eu...se amana din cauza ploii....
                              Nu i nimica adi ca va fi si o data viitoare sau poate cine stie poate nu ploua
                              Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

                              Comment


                              • #60
                                Dragut la Pucioasa insa cred ca mai multi ar veni in Targoviste. Deja sunt intrebat de ce la Pucioasa Logan CLub si nu si in Targoviste....Propun LoganClubTargoviste care sa nu fie in competitie cu LoganClubPucioasa...poate o fuziune... o ramificatie
                                Last edited by ADI-WRC; 12 October 2010, 19:24.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google