Intilniri LoganClub Targoviste

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • in caz ca ploua da ar fi bine tot la stadion sa va intalniti ca sa vorbiti unde sa facem intalnirile cand ploua,si eu sper sa primim sectiune separata bafta distractie plakuta
    sunt bucuros ca sunt in logan club targoviste

    Comment


    • Unde am putea sa ne intalnim pe ploaie? Poate la Petrom la o cafea/cola/altceva.
      sigpic

      Comment


      • da, Duminica intalnire Logan Club Targoviste la stadionul municipal, din cate vad vremea astazi este frumoasa sper sa fie si maine asa.
        sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

        Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

        Comment


        • Tocmai m-am intors de la cea de-a doua intalnire LoganClub Targoviste. Ne-au lipsit VBF-ul , NFS-ul , D-FENS si FEV-ul(doar masina pentru 5 min.) . Numarul membrilor este in crestere ceea ce ne bucura enorm. Vin si pozele curand!
          sigpic

          Comment


          • astazi a avut loc a doua intalnire logan club Targoviste, au fost 9 masini, baietii super de treaba, vremea buna, asteptam duminica viitoare, in caz ca ploua ne vedem la Petrom-ul de la podul spre combinat.
            sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

            Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

            Comment


            • Imi pare rau ca nu am putut veni,sunt de servici.Nici duminica viitoare nu voi putea,tot de servici.Ma bucur insa,ca vin baietii la intalnire.Sunt nerabdator sa vad si ceva poze.
              Bravo Logan Club Targoviste!Bravo baieti
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • Tare mult as vrea sa vad cateva poze de la logan club Targoviste.De ce nu faceti o sectiune la Pucioasa ca sa nu mai stai sa cauti pe forum thread-erul Targoviste?Toate cele bune si la cat mai multi participanti

                Comment


                • Poze aici

                  Sectiune la Pucioasa cu intalniri de la Targoviste?
                  Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                  Comment


                  • Super intalnirea de astazi. Asteptam sa postati pozele.

                    Nu avem cum sa facem o sectiune la thread-ul de la Pucioasa deoarece:
                    1. Exista sectiune speciala pentru Logan Club Targoviste (se afla la Calatorii si intalniri membri, in josul paginii, la sticky).
                    2. Multi care veneau la Pucioasa au dezertat si au inceput sa vina la Targoviste.
                    3. Nu vrem sa incurcam iar afacerile pe acolo. Daca vor sa-si exprime si alti participanti la intalnire impresiile, a fost o intalnire amicala in care au fost prezentate diversele modificari facute la masini, au fost schimbate impresii, s-au dat sfaturi pentru diverse lucruri (gratis, bineinteles), s-au dat numere de telefon ale diversilor baieti care ne pot ajuta in anumite domenii (tot moca, bineinteles, fara niciun intermediar).
                    4. In concluzie atmosfera de la Targoviste este una amicala, ne este bine fara sef sau intermediar pus pe afaceri si castiguri rapide, deci putem afirma toti intr-un singur glas: NU MAI VREM SA VENIM LA PUCIOASA SAU SA NE POSTAM IMPRESIILE DE LA INTALNIRI PE THREADUL LOR.

                    Laus te asteptam si pe tine in gasca noastra.

                    Comment


                    • Originally posted by laus2006_ro View Post
                      Tare mult as vrea sa vad cateva poze de la logan club Targoviste.De ce nu faceti o sectiune la Pucioasa ca sa nu mai stai sa cauti pe forum thread-erul Targoviste?Toate cele bune si la cat mai multi participanti
                      Ma intreb de unde ai venit cu ideea asta. Te rog sa nu ne porti de grija. Stam aici foarte bine. Nu ne trebuie nici organizator de intalniri , astfel evitand <<fenomenul Pucioasa>>. Cred ca sunt de acord si ceilalti din LoganClub Targoviste.
                      sigpic

                      Comment


                      • ...fenomenul Pucioasa!E buna asta...
                        Frumos.Si vremea a tinut cu Logan Club Targoviste.Multi baieti la intalnire.
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • nici nu a trecut inca ziua de duminica si astept sa vina iar, sa ne intalnim sa mai vorbim mai scimbam impresii, poate si vremea tine cu noi daca nu am stabilit locul unde ne vom intalni daca vremea este rea. O saptamana buna
                          sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                          Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                          Comment


                          • Frumoasa intalnirea de astazi asteptam noi membrii A lipsit cumva si 25 mai?

                            Drumuri bune sa aveti si sper sa ne revedem curand
                            Ex Logan kissfm ,Renault Symbol Thalia 1.2 16 v

                            Comment


                            • Lista de azi cu prezenta :
                              DB-82-SRF
                              DB-25-KIS
                              DB-05-UCN
                              DB-06-LPL
                              DB-07-XUI
                              DB-10-TSX
                              DB-21-KIS
                              DB-85-WRC
                              SI EU
                              DB-75-MAI

                              ma si nr de tel daca va dati acordul le postez daca aveti retineri sa-mi spuneti
                              Last edited by db-75-mai; 21 November 2010, 18:46. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google