Bazar Targoviste

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • haila cas si swcrumiere ofewrta de criza 70 de lei amandoua!
    SRF TARGOVISTE

    Comment


    • iulian_may niste poze cu plafoniere? eventual aprinse?Se potrivesc in locul celor normale?
      Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

      Comment


      • Iti spun eu sigur ca se potrivesc 100 la 100 in locul celor normale ledurile sunt sub carcasa inauntru nu impiedica deloc montarea lor! Iau eu legatura cu el sa puna niste poze ,oseara placuta!
        SRF TARGOVISTE

        Comment


        • vreau eu comanda audio suna ma maine
          sunt bucuros ca sunt in logan club targoviste

          Comment


          • http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=114 pentru merlasviorel

            Comment


            • Frumoase poze!
              SRF TARGOVISTE

              Comment


              • Cateva piese:
                - trusa medicala+triunghi+stingator+becuri (toate expirate, dar in stare buna de folosire) – 80 RON
                - 2 cuple centuri siguranta simple – 10 RON/buc
                - 3 bucati suruburi plastic pentru roata de rezerva – 15 RON/buc
                - grilele de plastic de sub capota motor ce protejeaza motorasul stergatoarelor si vasul cu lichid de parbriz – 50 RON
                - lampa numar bara spate – 15 RON
                - husa inscriptionata Dacia – 10 RON
                - oglinzi electrice si incalzite Ph1 cu ornament nichelat – 100 RON
                - set manere exterioare (clapete) usi cu ornament nichelat ph1 – 100 RON
                - 2 manere geamuri – 10 RON/buc

                Diverse:
                - trusa cric si cheie in cutie de zapada artificiala (se potriveste la Fiat Ducato) – 100 RON

                Se adauga cateva "chestii" de pe masina mea:
                - protectia tabla calculator (la baterie) originala – 50 RON
                - mocheta motor + mocheta capota motor + mocheta capota portbagaj (confectionata din mocheta de portbagaj) + mocheta sub bord – 150 RON
                - 2 jante Bran echilibrate si echipate cu cauciucuri Continental contact3 in stare foarte buna – 500 RON (sau doar jantele 300lei).

                detalii : 0766/10.56.16 sau iulian_may@yahoo.com

                Comment


                • Mai lasa bazarul gandul la nunta!
                  SRF TARGOVISTE

                  Comment


                  • Vand stopuri logan tuning,

                    Vand stopuri logan tuning impecabile,pret 250 lei fix,nu accept schimburi sau alte combinatii,am nevoie de bani pt un tratament medical.
                    Relatii la tel.0723352459
                    Cu stima,
                    Attached Files

                    Comment


                    • Vand logan laureate 3700 de euro negociabil!
                      SRF TARGOVISTE

                      Comment


                      • ma intereseaza un logan pana in 3000 euro maxim ,dar sa nu fi fost taxi!

                        Comment


                        • Cauta pe siteul Autovit, sectiunea Bucuresti Logan MCV la 3000 euro putin lovit la usi,motorul si retul impecabile.

                          Comment


                          • arunc o privire .
                            mersi

                            cine are cunostinta de o masina la 3000 de euro,functionabila binenteles!

                            se cauta urgent!
                            Last edited by florin313; 12 June 2011, 19:58. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • In parcare la XXL am vazut unul,pe langa rulotele alea.Fara a.c cred,motor de 1.4 culoarea gri perla.
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment


                              • Hai cu bricheta si cu scrumewra de logan ieftine la oferta 25 de lei setul!
                                SRF TARGOVISTE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google