Bazar Targoviste

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pret bara 150 negociabil,relatii pe pm,sau mess :
    pucioasa_loganclub

    Comment


    • hai cu priza,pompa si cabluri de curent toate la set 20 de lei super oferta!
      SRF TARGOVISTE

      Comment


      • Sa dat si tripla de bricheta cu trei prize si cablurile de curent,pompa si o presa de silicon profesionala a mai ramas un bat de antena la 15 lei nou nout se poate negocia dar mai jos de 10 lei nu se lasa!
        SRF TARGOVISTE

        Comment


        • daca antena este scurta,as fii interesat sa o i-au eu,cum procedam?

          Comment


          • Nu antena este lunga netaiata si este originala!
            SRF TARGOVISTE

            Comment


            • produsele (mai putin "batul" de antena au ajuns la mine), super multumit, produsele sunt de calitate, up pentru savoiu din partea mea
              sigpic

              Comment


              • Pai mai am un bat de antena nou nout 15 lei ,este singurul pe care il mai am!
                SRF TARGOVISTE

                Comment


                • Cateva piese:
                  - trusa medicala+triunghi+stingator+becuri (toate expirate, dar in stare buna de folosire) – 80 RON
                  - 2 cuple centuri siguranta simple – 10 RON/buc
                  - 3 bucati suruburi plastic pentru roata de rezerva – 15 RON/buc
                  - grilele de plastic de sub capota motor ce protejeaza motorasul stergatoarelor si vasul cu lichid de parbriz – 50 RON
                  - lampa numar bara spate – 15 RON
                  - husa inscriptionata Dacia – 10 RON
                  - oglinzi electrice si incalzite Ph1 cu ornament nichelat – 100 RON
                  - set manere exterioare (clapete) usi cu ornament nichelat ph1 – 100 RON
                  - 2 manere geamuri – 10 RON/buc
                  - set boxe VDO ssp 1721 (de 16.5cm au si inele de fixare in usa fata) – 60 RON

                  Diverse:
                  - trusa cric si cheie in cutie de zapada artificiala (se potriveste la Fiat Ducato) – 100 RON

                  Se adauga cateva "chestii" de pe masina mea:
                  - protectia tabla calculator (la baterie) originala – 50 RON
                  - mocheta motor + mocheta capota motor + mocheta capota portbagaj (confectionata din mocheta de portbagaj) + mocheta sub bord – 150 RON
                  - 2 jante Bran echilibrate si echipate cu cauciucuri Continental contact3 in stare foarte buna – 500 RON.
                  - 4 lampi portbagaj/torpedou cu mufa si 10 leduri – 40 RON/bucata
                  - sistem audio Sony X-plod alcatuit din: player Sony 630ui, amplificator Sony XM-ZR4A 1200w 4canale, subwoofer Sony cu 2 difuzoare Sony xs- L12 de1500w/buc, cablaj PPA-703A, (CADOU: stick 2GB(kingmax), 4 difuzoare Sony xs-f1726 se) – 1500 RON

                  Urmatoarele se schimba cu unele originale + diferenta:
                  - display negativ la schimb cu cel normal + diferenta de 35 RON
                  - plafoniere cu 3 becuri (au cate 24 leduri in locul celor 3 becuri) 80 RON sau la schimb cu plafoniera normala (cu 1 sau 2 becuri) + diferenta de 50 RON

                  Comment


                  • nu vrea nimeni antena!
                    SRF TARGOVISTE

                    Comment


                    • antena este model scurt?
                      am mai cumparat eu de la iulian una si am pierdut-o.

                      Comment


                      • Nu este cea lunga si originala are vreo 50 de cm!
                        SRF TARGOVISTE

                        Comment


                        • eu cautam pe cea scurta,mrs oricum.

                          Comment


                          • sus cu oglinzile de berlina......
                            sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                            Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                            Comment


                            • Pai eu nu stau sa tai din antene!
                              SRF TARGOVISTE

                              Comment


                              • Cateva piese:
                                - trusa medicala+triunghi+stingator+becuri (toate expirate, dar in stare buna de folosire) – 80 RON
                                - 2 cuple centuri siguranta simple – 10 RON/buc
                                - 3 bucati suruburi plastic pentru roata de rezerva – 15 RON/buc
                                - grilele de plastic de sub capota motor ce protejeaza motorasul stergatoarelor si vasul cu lichid de parbriz – 50 RON
                                - lampa numar bara spate – 15 RON
                                - husa inscriptionata Dacia – 10 RON
                                - oglinzi electrice si incalzite Ph1 cu ornament nichelat – 100 RON
                                - set manere exterioare (clapete) usi cu ornament nichelat ph1 – 100 RON
                                - 2 manere geamuri – 10 RON/buc
                                - set boxe VDO ssp 1721 (de 16.5cm au si inele de fixare in usa fata) – 60 RON

                                Diverse:
                                - trusa cric si cheie in cutie de zapada artificiala (se potriveste la Fiat Ducato) – 100 RON

                                Se adauga cateva "chestii" de pe masina mea:
                                - protectia tabla calculator (la baterie) originala – 50 RON
                                - mocheta motor + mocheta capota motor + mocheta capota portbagaj (confectionata din mocheta de portbagaj) + mocheta sub bord – 150 RON
                                - 2 jante Bran echilibrate si echipate cu cauciucuri Continental contact3 in stare foarte buna – 500 RON.
                                - 4 lampi portbagaj/torpedou cu mufa si 10 leduri – 40 RON/bucata
                                - sistem audio Sony X-plod alcatuit din: player Sony 630ui, amplificator Sony XM-ZR4A 1200w 4canale, subwoofer Sony cu 2 difuzoare Sony xs- L12 de1500w/buc, cablaj PPA-703A, (CADOU: stick 2GB(kingmax), 4 difuzoare Sony xs-f1726 se) – 1500 RON

                                Urmatoarele se schimba cu unele originale + diferenta:
                                - display negativ la schimb cu cel normal + diferenta de 35 RON
                                - plafoniere cu 3 becuri (au cate 24 leduri in locul celor 3 becuri) 80 RON sau la schimb cu plafoniera normala (cu 1 sau 2 becuri) + diferenta de 50 RON

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google