Bazar Targoviste

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cat ceri pe plafoniera cu 3 spot-uri cu led-uri?
    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

    Comment


    • La ce pret ai butonul cu impuls ? Oferta pe PM daca se poate cu led/bec galben culoarea stoc .
      sigpic

      Comment


      • activare celc si scriere km ceruti de client

        + schimbat lumini si acele in culoarea aleasa de client
        Last edited by db-75-mai; 29 March 2011, 20:10. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Foarte bine mai apelez si eu la tine!
          SRF TARGOVISTE

          Comment


          • faza cu rescrisul kilometrilor am auzit ca este ilegala.....nu cred ca e bine sa ti faci reclama chiar asa....parerea mea...

            Comment


            • Lasa ca nu urmareste nimeni forumul deci fir intins la reclama,vand set cinci capace megane care merg la logan 35 lei toate cinci!
              SRF TARGOVISTE

              Comment


              • ce sa fie ilegal sa scrii km nu am vazut sau sa stiu vreo lege de acest gen vorbe-n vant

                Comment


                • db-75-mai - nu cred ca e prea legal...daca era e facea asta si la service.
                  Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
                  sigpic

                  Comment


                  • Deci lasati omul sa si faca treaba nul mai atacati totul este legal !
                    SRF TARGOVISTE

                    Comment


                    • Are cineva de vanzare o lampa pentru portbagaj, dar sa fie cu modelul soclului pentru bec ca la plafoniera din interior si numar, sau chiar o lampa pentru numar. Multumesc.
                      sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                      Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                      Comment


                      • Vezi ca iulian may mi se pare ca are!

                        S au dat astazi capacele de megane toate cinci,a mai ramas doua seturi de embleme personalizate logan club targoviste pe folie de carbon cu turnul chindia rosu!
                        Last edited by savoiu_rf 82; 1 April 2011, 16:23. Reason: Automerged Doublepost
                        SRF TARGOVISTE

                        Comment


                        • Vand bara mcv fata si 2 faruri stock-second hand .
                          Relatii la tel.0720-964352

                          Comment


                          • A mai ramas un set de embleme personalizate logan club targoviste cu turnul rosu 13 lei setul!
                            SRF TARGOVISTE

                            Comment


                            • Originally posted by chelull View Post
                              db-75-mai - nu cred ca e prea legal...daca era e facea asta si la service.
                              dar e legal ca cei de la service sa-ti ia o gramada de bani la garantie si sa-ti mai faca praf si masina?eu nu cred,dar suntem prea mici ca sa putem face ceva
                              asa ca sa facem fiecare ce putem.spor la treaba mai-ule

                              Comment


                              • Aviatorul..privat cu pretul la bara pls!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google