Discutii Generale, offtopic si alte cele

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Normal vineri la noi a inceputr sa asfalterze centura culmea ironiei in miez de iarna in dambovita se asfalteaza tot inelul de centura al targovistei!
    SRF TARGOVISTE

    Comment


    • Asta e nimica, la Deva s-au plantat flori, panseluțe, in noiembrie, in sensurile giratorii, plus udatul in luna de frig !!!
      Traiasca Romania !
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • si la noi se asfalteaza de zor!
        SRF TARGOVISTE

        Comment


        • Si...culmea,au reusit si sa termine! Ceva de domeniul S.F.(acum sa vedem si cat o sa tina..)

          Comment


          • Tine pana mai catre dimineata!
            SRF TARGOVISTE

            Comment


            • salutare stimabililor, aveti in club un logan berlina rosu cu geamuri ionizate si emblema de ph2 pe bara fata?
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • Da avem doua una este a mea cu geamuri ionizate si a doua este a colegului ucn dar are folie fumurie a lui si a fost prima masina cu emblema de ph2!
                SRF TARGOVISTE

                Comment


                • nu erai tu. inseamna ca era cel cu ucn. cum pot lua legatura cu el? eu asa aveam impresia ca sunt geamuri ionizate, dar posibil sa ma fi inselat...
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • Nu eu am geamurile ionizate si eu am vorbit la axscu pe forum cu tine te am intrebat cum pot monta emblema cu carcasa ma poti contacta la urmatoarele numere de telefon 0723765174,0766438564!
                    SRF TARGOVISTE

                    Comment


                    • stiu ca cu tine am vorbit, eu l-am vazut pe ucn in brasov zilele trecute. nu erai tu sigur, vroiam doar sa il intreb un lucru, legat de emblema lui de pe bara fata... pe tine degeaba te intreb, ca tu nu ai avut batai de cap cu ea...
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • iti dau numarul lui de mobil 0761383393 alex!
                        SRF TARGOVISTE

                        Comment


                        • mersi frumos .
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • Mai dati si voi un semn cand se se mai fac intalniri la Mol...

                            M-ar interesa o remapare pentru 1.6 8v. In Targoviste bineanteles...
                            Last edited by STELUTU; 23 December 2011, 19:01. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Cu ocazia Sfintelor Sarbatori de Craciun, va urez sa aveti parte de multe bucurii, fericire si fiti mai buni, alaturi de cei dragi !
                              Cu stima !
                              sigpic
                              Maică, ce mafioți de treabă !!!

                              Comment


                              • Cu ocazia sfintelor sarbatori de craciun va urez, fericire ,sanatate si implinirea tuturor dorintelor alaturi de cei dragi si cati mai multi bani ! Cu stima srf!
                                SRF TARGOVISTE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google