Discutii Generale, offtopic si alte cele

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gura liktpn ! Orice lucru are un inceput ..
    Locatia o propuneti voi .. dar eu unul la Ploiesti ca sa promovez clubul am mutat intalnirile dintr-o zona banala , unde nu trecea mai nimeni in cea mai populata zona din Ploiesti , unde toata lumea iesea sa se recreeze (mai exact Sala Sporturilor) .. si cand ne vedeau stransi multi intrebau ce se intampla si pe multi i-am racolat asa .. veneau si de la alte cluburi la noi ca auzeau ca e caterinca ..
    Acum depinde numai de voi cat de mare vreti sa fie clubul asta :P

    Comment


    • Asa este ,totul depinde de vointa ,poate facem o fratie :> !!
      TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

      Comment


      • Mihai, la noi seara se strang acolo unde am fost si cu tine, la stadion. Stiu pentru ca ies aproape seara de seara la stadion.
        sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

        Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

        Comment


        • Pe la cat ne vedem ?

          Pe la 19-19.30 ne intalnim la stadion . Vine cine vrea si cine poate
          Last edited by MihaitzaMCV; 17 May 2012, 16:15. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • barbuoctav nu mai poate ajunge (veneam amandoi), a intervenit o problema mai vine cineva de la pucioasa? daca da sunati.ma si pe mine 0735336553, daca nu poate ajung singur.
            sigpic

            Comment


            • Cu mare parere de rau am primit un telefon acum 2 minute si in 30 min o sa plec la Pitesti si apoi la Brasov !
              Mii de scuze !

              Comment


              • tocmai ma hotatasem sa vin singur, dar daca nu mai vi nici tu, nu mai vin nici eu, o lasam pe alta data, cand mai ai drum prin zona da si tu un telefon si poate ne vedem. numai bine tuturor colegilor
                sigpic

                Comment


                • Asta este poate data viitoare!
                  SRF TARGOVISTE

                  Comment


                  • In mod normal sunt zilnic in Targoviste , dar in unele zile ma duc la Ploiesti ca am cursuri de dans :P .. iar in perioada asta la mine la firma se face reorganizare .. si trebuie sa punem la punct niste lucruri .. in fine .. sper ca saptamana viitoare sa ne vedem .
                    Numai bine !

                    Comment


                    • Ok ramane pe saptamana viitoare!
                      SRF TARGOVISTE

                      Comment


                      • Am si eu o problema .. acum cateva zile am atins cu bara de o bordura destul de mica si destul de incet , iar azi mi-a picat fata cand am vazut ca mi-a crapat vopseaua pe bara fata .. aveti idee unde pot sa vopsesc si eu bara bine si sa fie gata pana miercuri ?

                        Care iese la o samanta?
                        Last edited by MihaitzaMCV; 21 May 2012, 17:12. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Stiu eu dar nu stiu cat dureaza si cand este gata daca vrei vorbim 0723765174,0766438564!
                          SRF TARGOVISTE

                          Comment


                          • Mersi .. dar am vorbit pana la urma tot cu astia care mi-au vopsit masina .. o s-o duc saptamana viitoare ..

                            Comment


                            • Ok nu i problema bine ca ai rezolvat!
                              SRF TARGOVISTE

                              Comment


                              • Exista pe aici cineva care vrea sa faca cursuri de salsa ? .. Eu maine incep aici in Targoviste cursuri si era misto daca mai era si cineva cunoscut .. sau viitor cunoscut :

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google