Intilniri LoganClub Tg-Jiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intilniri LoganClub Tg-Jiu

    Salutari fratilor. Daca este pe aici vreun membru din Tg-Jiu, hai sa stabilim si noi un loc unde sa ne intalnim sa mai discutam despre jucariile noastre, ce modificari mai facem, cum o mai ducem cu sanatatea.
    Astep propuneri de la membrii din Tg-Jiu, sper sa fie cat mai multi.

    Si daca ne intalnim poate mergem si la Brasov pe 1 Decembrie. Eu as merge dar are si nevasta un cuvant de spus . Mai depinde si de finantare...
    Last edited by andrei; 12 November 2007, 19:18.
    sigpic

  • #2
    in tg jiu sunt 5 useri inregistrati,din care activi 2 tu si blanc...
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #3
      Merci domnu' Cristi_XP pentru informatia oferita.
      sigpic

      Comment


      • #4
        La Multi Ani !

        LA MULTI ANI ! Din partea LOGAN CLUB CRAIOVA .
        LOGAN KISSFM 1.5 DC 85CP

        Comment


        • #5
          Merci domnu' GTAdrian pentru urari. La multi ani si multa sanatate tuturor loganistilor.
          sigpic

          Comment


          • #6
            Succes,,,Nu e problema ca sunt doar 2.Se mai pot inregistra!Succes in a strange oameni la intalniri!

            Comment


            • #7
              Problema este ca nu raspunde nimeni. Mai astept, ca poate facem o intalnire si membrii din Tg-Jiu.
              sigpic

              Comment


              • #8
                Am facut si eu un thead nou cu intrebarea cine e din Gorj dupa ce am vazut un logan cu sticker logan club crezand ca cei din zona vor raspunde si astfel poate o sa putem si noi sa ne intalnim sa mai discutam despre masinile noastre. eu nu st chiar din Tg-jiu insa cred ca o sa ne putem strange si de prin imprejurimi ca sa fim mai multi astept raspunsuri pe theadul "cine e din Gorj" si cat mai multi membrii din Gorj!!!!

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Cristi_Xp View Post
                  in tg jiu sunt 5 useri inregistrati,din care activi 2 tu si blanc...
                  care sunt userii din Gorj!!!!!!!!

                  Comment


                  • #10
                    Salutari domnu' alex86. Pana acum se pare ca doar noi 2 suntem. Mai asteptam ca poate mai raspunde cineva. Poate ne intalnim in weekend.
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Pune si tu id de mess la profil sau baga id meu in lista ta si mai vb daca totusi nu se mai strang si altiiiiiiiiiii din judet.

                      Comment


                      • #12
                        Id meu este "cleokgb", dar nu prea stau la computer.
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Ok te-am bagat in lista id meu este: andreoiualexandru2003. mai vb sa speram ca o sa se mai inscrie si altii. poate facem si ceva publicitate prin prietenii care mai au logan. eu as vrea sa imi comand stickere si supotri numere. am vazut o masina in Tg-jiu cu nr de inmatriculate KGB da parca era alta culoare.

                          Comment


                          • #14
                            Al meu e Golanu' (gj 11 kgb). Stickere-le si suportii de nr. le-am comandat la domnu CosTin(0721051028) din Constanta.
                            Last edited by Cleo11; 9 April 2008, 22:03.
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Am comandat si eu supotri nr si stickere suportii au sosit stickerele pe saptamana viitoare.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google