Intilniri LoganClub Tg-Jiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • unde m-ai vazut??? tu ce masina ai si nr daca ai putea sa-mi zici ...
    Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

    Comment


    • ULY te-am vazut si eu ieri seara in giratoriu la tudor eram la o masina de tn ma chinuiam sa ma bag si eu p'acolo nu am putut sa iti fak semn k te-ai lansat direct
      U can do It put ur Gas into it

      Comment


      • Intalnire Tg-Jiu duminica 28.03.2010 in parcare la Interex ora 13:00

        1)NameR
        2)Cleo (posibil)
        3)Alex86
        4)Dekony
        5)IULY
        6)SRY (daca gaseste sofer)
        7).............

        Pana la urma care e lista pentru maine?

        P.S 1 Ne intalnim dupa ora veche sau dupa ora noua?
        P.S 2 Va rog sa ramanem la subiect si ce nu e legat de intalniri sa vorbim pe topicul: Discutii generale ca sa nu fie nevoie sa sterg sau sa mut posturi. Merci
        Last edited by alex86; 28 March 2010, 00:02.

        Comment


        • SRY cica pleaca la tara si nu mai vine,eu vin,cleo asa a zis, de restu nu mai stiu ce mai fac....
          Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

          Comment


          • La 13:00
            U can do It put ur Gas into it

            Comment


            • Si uite asa, incet, incet, ne adunam si noi la intalniri din ce in ce mai multi.
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • Frumoasa intalnire baieti.
                Am vorbit cu NameR de o posibila intalnire intre cluburi resprecti L.C. VALEA JIULUI si L.C. TG JIU a-ti fi deschisi la o astfel de propunere?

                Comment


                • ar fii ceva....cred ca si cei de la craiova s-ar baga sa ne intalnim toti
                  orcum a fost super astazi la intalnire...daca ar fii de fiecare data la fel ar fii super...

                  Comment


                  • Da suntem de acord sa facem o intalnire intre logan cl Tg-jiu si logan cl Valea Jului

                    Comment


                    • Deci unde ziceti sa facem intalnirea ... din cate am inteles LCVJ ar prefera visina ca locatie, eu zic ca este o locatie totusi buna...

                      Cat despre data eu as vrea daca se poate dupa pasti... cel mai bine ar fi weekendul urmator (3.04.2010 = sambata sau 4.04.2010= duminica )

                      (si can am zis ca este "o locatie totusi buna" am zis din privinta drumului foarte bun pana acolo" )
                      Last edited by NameR; 28 March 2010, 23:49. Reason: Automerged Doublepost
                      U can do It put ur Gas into it

                      Comment


                      • si eu sunt de acord sa ne intalnim la visina sau mai bine vorbim si cu cei de la craiova si ne intalnim la jumatatea drumului dintre craiova si valea jiului,adica tg-jiu...... ce ziceti baieti ?
                        Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                        Comment


                        • NameR de cand n-ai mai fost pe la Visina? Pai drumul putin spus spre Sadu e varza;Groaznic,nu ai ce gropi sa ocolesti pentru ca sunt una langa cealalta;Eu am fost saptamana asta si a trebuit sa vin prin Sambotin

                          Comment


                          • eu unu nu o sa vin ca nu stric jantele pe drumu ala ... daca va hotarati in alta parte o sa va onorez cu prezenta ... duminica asta o sa ne intalnim???
                            Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                            Comment


                            • duminica asta e Pastele ..nu cred ca o sa vina nimeni..poate cealalta

                              Comment


                              • Da Tal shtiu k e ingrozitor pana la sadu ... pe iezureni ... dar cica e bun drumu pe turcinesti...:-??

                                Uite azi dupa ce termin orele eu ma duk sa vad cum e drumu

                                Originally posted by iulyancosty View Post
                                eu unu nu o sa vin ca nu stric jantele pe drumu ala ... daca va hotarati in alta parte o sa va onorez cu prezenta ... duminica asta o sa ne intalnim???
                                Nu iuly...am gresit eu cand am pus datele pt intalnire in week-endul dupa pasti
                                Last edited by NameR; 30 March 2010, 06:57. Reason: Automerged Doublepost
                                U can do It put ur Gas into it

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google