Intilniri LoganClub Tg-Jiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am si eu cateva poze dar nu pot sa le postez ,le dau incarcare si tot degeaba .....
    sigpic

    Comment


    • Salutari. Mai traiti domnilor ? Hai sa mai facem si noi o intalnire. Poate maine pe la 15 - 16.
      sigpic

      Comment


      • Intalnirea de duminica trecuta a picat, poate duminica asta. Ce ziceti ?
        sigpic

        Comment


        • Eu nu pot ajunge sapt asta iar saptamana viitoare e coasta la Ranca deci o sa fiu pe traseu.

          Comment


          • Poate ne intalnim acolo. Te sun daca ajung.
            sigpic

            Comment


            • Mai traieste cineva ? Hai sa mai facem si noi o intalnire. Ati putea duminica ? La Interex la ora 14:00.
              sigpic

              Comment


              • Eu unul sincer nu vin sa fiu din nou eu cu tine si SRY

                Comment


                • Pai daca o sa fim numai 3-4 nu are rost sa mai facem intalnirea.
                  sigpic

                  Comment


                  • Salutare dragi colegi! LoganCLUB IASI are onoarea sa va invite pe data de 1 noiembrie sa luati parte ca participanti sau spectatori , la primul eveniment de Tuning organizat de Loganclub Iasi si implicit de LOGANCLUB Romania.
                    Va rugam sa faceti o lista cu cei care ati dorii sa luati parte la eveniment pt a putea sa va ajutam cu cazarea . multumesc anticipat pt atentia acordata acestui post.

                    PT MAI MULTE DETALII INTRATI PE -> http://www.loganclub.ro/forum/evenim...si-t15785.html
                    0.9 tce SL plus

                    Comment


                    • Prezent de la Constanta
                      Salutare baietilor din Iasi si Tg Jiu
                      Last edited by ct-07-apv; 3 October 2009, 11:03.

                      Comment


                      • Salutari domnu' Mihai.
                        sigpic

                        Comment


                        • Merge azi cineva la bucuresti la baneasa? Sper ca macar la Iasi sa ne vedem

                          Comment


                          • Salutari Mihai noi nu reusim sa ne strangem de o intalnire pentru alte deplasari cred ca nici atat

                            Comment


                            • Eeee nu lasa ca ati fost destui cand am fost acolo. Poate reusiti sa veniti 2 3 macar. Eu merg invizita azi la Bucuresti si ma intorc diseara. Poate macar la Iasi sa o expun daca o termin. Hai baietii mergeti la intalniri duminica

                              Comment


                              • de obicei eu cleo si alex ce mai venim la int restul...fac decat cu laudatul ca sunt inscrisi pe logan club

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google