Intilniri LoganClub Tg-Jiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sal nu mai stau in rovinari,scuze ca ma laud.
    sigpic
    !

    Comment


    • da unde stai acum ?
      sigpic

      Comment


      • Mai facem si noi o intalnire ?
        sigpic

        Comment


        • Intalnire fulger vine cineva la 4 :30 in parcare la Interex?

          Comment


          • Intalnirea fulger a picat. Poate data viitoare o sa raspunda mai multi.
            sigpic

            Comment


            • Am dat sms la toti, iar de raspuns ai raspuns tu si SRY care era in craiova

              Comment


              • Ti-am spus si eu ca sunt in craiova.
                sigpic
                !

                Comment


                • a scuze tu ai zis.

                  Comment


                  • Propun sa stabilim o zi in care sa ne putem strange toti care am mai postat pe forum. Se poate?

                    Comment


                    • Sunt de aceeasi parere cu tine. Sa stabileasca ziua cei care au programul mai incarcat si nu pot sa ajunga oricand.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ziua si ora sa o stabileasca cei care nu au participat niciodata la intalniri si noi ne dam dupa ei fiindca ei dupa noi se pare ca nu se pot. Propuneri zi, ora si loc.

                        Comment


                        • cleo te rog sa ma anunti si pe mine in cazul in care va mai intalniti.poate o sa pot veni si eu,dar numai in weekend.imi cer scuze ca nu am mai intrat demult pe forum dar nu mai sunt in tg-jiu in timpul saptamanii si in craiova nu am acces la internet.

                          va salut
                          http://datingsidorsingel.com/

                          Comment


                          • as veni si eu ..desi sunt la primul meu post pe logan. As putea veni si eu daca imi spuneti cand si unde

                            numarul meu de telefon il gasiti la profil
                            Last edited by alex86; 16 November 2009, 23:33. Reason: Nu mai scrie mirc

                            Comment


                            • Bine ai venit printre noi. Pune si tu un id de mess ceva sa ne putem intelege mai bine fiindca de fiecare data eu dau mass cu ziua ora si locul intalnirii.

                              Comment


                              • Originally posted by alex86 View Post
                                Bine ai venit printre noi. Pune si tu un id de mess ceva sa ne putem intelege mai bine fiindca de fiecare data eu dau mass cu ziua ora si locul intalnirii.
                                eduard_cirtina@yahoo.com Multumesc pentru "urare":P

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google