Intilniri LoganClub Tg-Jiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bha nu mai ziceti nimik de intalnire????ne vedem duminica sa mergem undeva sa ne ciocnim ouale ) oricum acasa ma plictisesc
    Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

    Comment


    • Originally posted by iulyancosty View Post
      si eu sunt de acord sa ne intalnim la visina sau mai bine vorbim si cu cei de la craiova si ne intalnim la jumatatea drumului dintre craiova si valea jiului,adica tg-jiu...... ce ziceti baieti ?
      Prea mult nu te-ai gandit, foarte usor am putea spune si noi sa ne intalnim cu cei din LC Deva si cu voi, intalnirea la jumatate, adica la Petrosani. Despre intalnire vom mai vorbii noi. Multe salutari ;)

      Comment


      • Originally posted by Manup View Post
        Prea mult nu te-ai gandit, foarte usor am putea spune si noi sa ne intalnim cu cei din LC Deva si cu voi, intalnirea la jumatate, adica la Petrosani. Despre intalnire vom mai vorbii noi. Multe salutari ;)
        asa este dar intalnirea va avea loc dupa pasti ... deci mai este timp nu e graba . Cat despre locatie eu am zis ca visina ar fi bine pt LC Tg-jiu si LC Valea Jiului

        Daca includem si alte LC-uri normal ca trebuie sa ne gandim si la ei astfel sa gasim o cale de mijloc ...
        Last edited by NameR; 31 March 2010, 19:10. Reason: Automerged Doublepost
        U can do It put ur Gas into it

        Comment


        • Asa le-am propus si eu colegilor mei, ca intalnirea sa fie la Visina , sau la Succes. Vom sti locatia atunci cand vom sti sigur ca ne vom intalnii.

          Comment


          • e bine la visina....
            dupa pasti vorbim mai multe....
            dupa mine ar fii ok dupa 31 mai sa iau si eu abecedaru D
            dar nu e problem gasesc eu un sofer

            Comment


            • SrY sper sa il iei cat mai rpd vreau sa vad "cursa"
              U can do It put ur Gas into it

              Comment


              • NameR ce tot alergi masinuta aia prin oras,ca sperii oamenii cu semnul ala de incepator?

                Comment


                • Originally posted by lucian6666 View Post
                  NameR ce tot alergi masinuta aia prin oras,ca sperii oamenii cu semnul ala de incepator?
                  eh.. nu o las sa se infunde
                  U can do It put ur Gas into it

                  Comment


                  • NameR a ta face "daidaidaidaidaidaidai" (sry`u stie )... sarbatori fericite la toti loganistii din tg-jiu si din tara ... duminica nu facem o mica intalnire
                    Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                    Comment


                    • Fie ca Lumina sfanta si tainica a Momentului Invierii Mantuitorului, sa va arata Calea trezirii sufletului si a inDumnezeirii !

                      Comment


                      • Originally posted by iulyancosty View Post
                        NameR a ta face "daidaidaidaidaidaidai" (sry`u stie )... sarbatori fericite la toti loganistii din tg-jiu si din tara ... duminica nu facem o mica intalnire
                        Mah nu am auzit masinuta mea sa faka daidaidaidaidai.... dar daca tu asa zici ... asa o fi ... dar ca intrebare de ce te intereseaza pe tn cum face masinuta mea ?:-? vrei sa faka shi a ta la fel ?
                        U can do It put ur Gas into it

                        Comment


                        • a mea face asa ... si a ta ar trebui sa faca ... sarbatori fericite la toata lumea
                          Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                          Comment


                          • Offff tot nu inteleg la ce te referi
                            U can do It put ur Gas into it

                            Comment


                            • Hai sa purtam astfel de dicutii pe topicul discutii generale nu pe cel de intalniri ca sa nu imi dati de lucru sa sterg

                              Comment


                              • Scz alex de off-topic
                                U can do It put ur Gas into it

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google