Intilniri LoganClub Tg-Jiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si SRY-u sufleteste
    prin iunie mai vedeti
    dekony usor cu ciripitu ca gura ce e de tine...facem dregem da tu pauza...asa ca mucles

    Comment


    • Ionute hai si tu fara masina dar sa fi acolo
      U can do It put ur Gas into it

      Comment


      • ba vin de aceasta data
        sigpic

        Comment


        • Intalnire Tg-Jiu duminica 28.03.2010 in parcare la Interex ora 13:00

          1)NameR
          2)Cleo
          3)Alex86
          4)Dekony
          5)IULY

          SRY tu nu faci prezenta?

          Comment


          • Sper ca duminica ne va onora cu prezenta si TAL cu DEA pt a ne putea strange mai multi pt o poza mai mare
            U can do It put ur Gas into it

            Comment


            • SRY`ule te iau eu daca vrei sa vii ... sunati-ma inainte sa nu uit
              Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

              Comment


              • da iuli te sun...

                sunt pieton alex...poate gasesc vreun sofer
                Last edited by speed_shock; 25 March 2010, 19:29. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • S-ar putea sa nu ajung duminica la intalnire deoarece mi-a lovit unul masina in parcare si o duc la service.
                  sigpic

                  Comment


                  • Intalnire Tg-Jiu duminica 28.03.2010 in parcare la Interex ora 13:00

                    1)NameR
                    2)Cleo (posibil)
                    3)Alex86
                    4)Dekony
                    5)IULY
                    6)SRY (daca gaseste sofer)
                    7).............

                    Comment


                    • daca vrei te iau io ma ca sa nu mai zici ca pe mine nu ma intereseaza si ca nu sunt de competitie :P
                      Da io vreau neaparat sa ajung pana in targu de masini ca imi tot trancane (triunghiu,aspiratoru,trusa etc) prin spate si vreau o plasa pt portbagaj
                      Last edited by dekony; 25 March 2010, 23:48.
                      sigpic

                      Comment


                      • Deko .. s-ar putea sa vin eu cu tn de dimineata ... dar nu stiu sigur... daca pot ne auzim la tel cel mai bine
                        U can do It put ur Gas into it

                        Comment


                        • au venit si jentile pe 17" la ULY :>. Ne vedem duminica la intalnire ...
                          Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                          Comment


                          • Oooo da
                            U can do It put ur Gas into it

                            Comment


                            • Originally posted by raul_87 View Post
                              Baieti duminica aveti vreo intalnire programata?ca sunt prin zona si as da o fuga sa schimbam cateva vorbe daca se poate
                              raul 87 te-am asteptat duminica sa te cunoastem ,n-ai venit,ce sa intamplat?

                              Originally posted by Cleo11 View Post
                              S-ar putea sa nu ajung duminica la intalnire deoarece mi-a lovit unul masina in parcare si o duc la service.
                              Daca vrei vb la telefon si vin eu sa te i-au duminica
                              Last edited by lucian6666; 26 March 2010, 21:33. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • pe ULY il stiu dupa masina, si l-am vazut si astasearra (VINERI) cu jentile noi ....masina este tzipla .....e faina faina
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google