Prelungiri Capota Si In Gorj..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prelungiri Capota Si In Gorj..

    este un om din talpasesti care ne poate ajuta sa ne prelungim capota,un prieten de-al meu si-a facut la un ford.. cand da caldura ma bag si eu....
    Attached Files

  • #2
    Si cam ce pret m-ar ajunge o prelungire de capota?

    Comment


    • #3
      din ce le face?
      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

      Comment


      • #4
        Ce bine a iesit, arata frumos!

        Comment


        • #5
          pana la ora actuala nu am aflat pretu ,l-am intrebat si a zis ca ramane de vazut

          Comment


          • #6
            dacae vopsita afara in aer liber nici nu vreau sa imi inchipui ce impuritati sunt intre vopsea si stratul de lac ... poate are mana omul insa conditiile lasa de dorit .

            Comment


            • #7
              nustiu cum arata masina in realitate ,ca azi o scoasa de la vopsit... si sa intrebi tu pe cine vrei,ca vopseaua la aer liber se deschide cel mai bine si iese cel mai bn vopsit...

              Comment


              • #8
                cate masini ai vopsit?? eu sunt satul de carene de motociclete si le vopseam in garaj cu folie peste tot iar pe jos ud si tot se puneau cateva scame pe vopsea si ramaneau sub lac... mana omului poate sa controleze straturile , cum aplica vopseaua , lacul dar nu praful... bine , acum fiecare cu pretentiile lui , dar daca ar fi cum zici tu , toate service`urile mari ar vopsi in aer liber

                Comment


                • #9
                  fiecare cu parerile lui...toate servisurile cu RENUME au cuptor... si e o mare diferenta intre un garaj si un cuptor

                  Comment


                  • #10
                    sunt 2 mari motive pentru care au cuptor :1 . pentru ca ventilat f bine si acolo e mai putin praf decat intr-o sala de operatie si 2. pentru ca oamenii aia nu au timp sa astepte 2 zile pana se usuca vopseaua . pe vremuri nu erau cuptoare ,si sunt masini care au vopsea in stare buna si acum , insa spatiul de vopsire era foarte curat , fara oscilatii de temperatura si bine ventilat, altfel se gazeaza

                    Comment


                    • #11
                      Cat profesionalism !

                      Comment


                      • #12
                        poate iti faci tu la sc ciolofanu eu unu nu vreau...si in al doilea rand nu vreau cu tabla,suduri etc...

                        apropo nici macar in argon nu sudeaza
                        deci lasa de dorit
                        il stiu eu pe ala cu fordu o sa il sun sa il intreb cat i-a luat
                        Last edited by speed_shock; 10 December 2010, 01:25. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #13
                          eu cu meru sigur la el o fac....

                          Comment


                          • #14
                            cea mai mare greseala faceti daca faceti din tabla
                            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                            Comment


                            • #15
                              de ce pipan???

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google