Logan club regiunea Oltenia (Gorj , Dolj, Olt , Valcea , Mehedinti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    da grutz frumoasa poza la mine la bloc...

    Comment


    • #92
      vreau si eu pozele alea ca eu nu le am ... grutz poti sa mi le pui pe mail sau mi le trimiti pe mess
      Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

      Comment


      • #93
        Originally posted by iulyancosty View Post
        vreau si eu pozele alea ca eu nu le am ... grutz poti sa mi le pui pe mail sau mi le trimiti pe mess
        da tata ti le trimit

        Comment


        • #94
          pe aici mai e cineva in regiunea asta???
          Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

          Comment


          • #95
            nu mai e nimeni...,a venit frigul...!

            Comment


            • #96
              inca nu a venit, dar ar trebui sa vorbim mai mult si sa incercam sa facem macar o intalnire pe luna cu alte cluburi mai apropiate ... eu intr-un timp renuntasem la logan club pentru ca nu prea erau interesati baietii de aici, dar acum vad ca si-au mai venit de acasa

              P.S. scuzati greselile de gramatica
              Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

              Comment


              • #97
                nu-s prea multi interesati de intalniri si chestii de genu asta...,iar daca mai dai de unul de "ala de le stie pe toate",normal ca renunti...,asteptam sugestii pentru intalniri cu alte cluburi...!?

                Comment


                • #98
                  adica ce vrei sa spui cu ala de le stie pe toate
                  Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                  Comment


                  • #99
                    nu tu,normal,tu stii cam detoate,ti-am mai spus in ce mai ai sa lucrezi,apoi chiar le stii pe toate...,sunt unii pe care-i depaseste intelectu pt.varsta lor...!

                    Comment


                    • nu e greu in fibra dar e scump materialul si trebuie sa investesti ceva banuti in matrite
                      Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                      Comment


                      • Vechiul id de mess nu a mai functionat asa ca am ales sa fac altul.
                        Noul id: alexandruandreoiu dati si voi add. Merci

                        Comment


                        • cine este din targu jiu si doreste sa programam o intalnire ???

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google