Logan club regiunea Oltenia (Gorj , Dolj, Olt , Valcea , Mehedinti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan club regiunea Oltenia (Gorj , Dolj, Olt , Valcea , Mehedinti)

    Salutari ieri am vazut un logan in tg-jiu cu sigla logan club cine e de prin zona poate ne intalnim si noi. merci

  • #2
    Pana acum vad ca nu e nimeni din Gorj pe acest forum. sper ca in curand sa apara. nu cred ca sunt singurul din acest judet.

    Comment


    • #3
      Nu esti singurul. Ma numesc LAURENTIU si sunt din Tg-Jiu. Poate se mai inscrie cineva si facem o intilnire.

      Comment


      • #4
        Ok asteptam membrii noi din Gorj

        Comment


        • #5
          Aici puteti discuta in legatura cu intalnirile din regiunea Oltenia ! Cuprinde toate cele 4 judete (Mehedinti , Gorj , Valcea , Olt) si deasemenea daca puteti veni la intalnirile din Craiova!
          LoganClub Craiova

          Comment


          • #6
            Deocamdata suntem 3 in Gorj (alex86, danlau69 si Cleo11) poate se mai strang si facem si noi o intalnire, macar o data pe luna.
            sigpic

            Comment


            • #7
              Am mai vazut pe cineva din Rovinari insa vad ca nu vrea sa posteze pe acest thead

              Comment


              • #8
                Sunt din rovinari dar acum sunt plecat tot timpul.
                Suntem 4?
                sigpic
                !

                Comment


                • #9
                  Da se pare ca suntem 4 din Gorj

                  Comment


                  • #10
                    Pai eu cred ca e de ajuns pentru o prima intalnire. Si noi in Sibiu la inceput am fost 3 care activam pe forum si ne-am intalnit, si incetul cu incetul grupul a crescut.
                    Eu va urez bafta si sa auzim cat mai repde de prima intalnire.

                    Comment


                    • #11
                      Eu pana nu imi repar masina sau nu imi iau alta nu pot merge la intalniri da apoi promit ca o sa organizez o intalnire.

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by alex86 View Post
                        Eu pana nu imi repar masina sau nu imi iau alta nu pot merge la intalniri da apoi promit ca o sa organizez o intalnire.
                        Ce ai patit la masina ? Si eu vreau sa ne intalnim. Ai terminat cu examenele ?
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Da am terminat cu examenele am avut accident saptamana trecuta.

                          Comment


                          • #14
                            Si eu sunt din gorj ....Frecventez de mult timp acest site .... O sa imi pun si eu masinutza pe site dar mai trebuiesc facute niste modificari

                            ID de mess :andyxandrei
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Bine ai venit alaturi de noi

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google