Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vazui pe net ca e traseu frumos,cu sicane...,cati km.-s pana acolo...!?in principiu as vrea sa merg...!

    Comment


    • poze pune careva cu traseul..

      Comment


      • cauta si tu ca se gaesste schita traseului...

        Comment


        • danute vezi sa nu ma uiti cu capete de bara...

          Comment


          • Unde e etapa de vtm ?
            Rusinea mi-o asum ca nu stiu ce , cum si unde se desfasoara !
            sigpicTransport marfa !

            Comment


            • la Ghercesti...,aproape de Craiova,Coco,Alex stiu mai multe...,dar cica se da si ULY...!

              Comment


              • Ce face mah Iuly ????????? Se da ????????? Cu ce ma , cu sania ????????
                Hai ca vreau sa vad si eu asta , care va duceti vreau si eu un filmulet cu el din timpul cursei .
                sigpicTransport marfa !

                Comment


                • Se da si el cu ce poate. Eu am auzit ca se da si l-am intrebat dar a zis ca nu se da.
                  Urez bafta ambilor daca se dau.

                  Comment


                  • Mari,dar masina lui Iuli ce are,nu-i tot ca ale noastre...!?Alex tu mergi...?

                    Comment


                    • incetati cu afirmatiile voastre de prost gust, pe voi va intereseaza soarta altora dar a voastra?si daca ma dau sau nu ce aveti voi de castigat de tot va agitati ca sprite pe forum...
                      Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                      Comment


                      • @danut88 Eu nu ma dau

                        Comment


                        • Iuly daca te dai i-ti urez multa bafta .
                          danut88 era o gluma , dar ce esti purtatorul lui de cuvant sau ce ???
                          Cateva poze cu ce am mai facut azi la MER ,, un led , un fir , o mufa , o functie activata , si bere..
                          Attached Files
                          sigpicTransport marfa !

                          Comment


                          • Da v-ati apucat de lucru, nu gluma ! O sa-si piarda Meru' titlu de "cel mai stock Logan din LCB Tg-Jiu" .

                            Comment


                            • multumesc frumos mari raman dator
                              id messenger:merlan.alexandru

                              Comment


                              • mary nu te supara dar nu am nevoie de purtator si tu ai cam sarit calu cu comentul ala pentru ca eu nu te-am atacat cu nimic...aici suntem sa cautam raspunsuri la anumite intrebari despre masinile noastre nu sa bagam injectii si sa atacam colegii
                                Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google