Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa va aduca noul an multe realizari si indeplinirea tuturor dorintelor. La multi Ani!

    Comment


    • liniste si pace.... o intalnire pe cand se preconizeaza? hai sa urcam la ranca...
      Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

      Comment


      • m-am intalnit cu masina asta de vreo cateva ori prin trafic,m-a salutat,dar nu stiam cine e...,am mai vazut-o intr-o seara la discoteca la pocruia...,e bine venit...!!!

        Comment


        • da e foarte cumsecade...

          imi recomandati GPL pe 1.6 16v??????stima
          Last edited by robertowrc; 26 January 2012, 17:03. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • parca pana acum vroiai ceva cai in plus acum o dai pe gpl ????????
            sigpicTransport marfa !

            Comment


            • nu BIA....da poate o sa fie cazul sa pun....daca se face benzina 7-8 lei litru....iti zic ca multi o sa aiba gpl.....asa cred....

              Comment


              • cand benzina o sa ajunga 7-8 lei gpl-ul va fi si el 5-5.5 lei.,cam cati km faci pe an ca sa-ti scoti investitia intr-o instalatie gpl,sau pui "improvizata" (2-3) milioane?

                Comment


                • bia mie imi merge la fel si pe gpl si pe benzina. trage la fel se comporta la fel. sunt persoane care confirma asta. depinde de instalatia pe care o pui
                  Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                  Comment


                  • eu stiu uly ne.am dat si pe gpl si pe benzina

                    Comment


                    • nu am avut niciodata si nu pot comenta daca trage sau nu ca si pe benzina dar stiu ca iesi mai ieftin cu gpl daca mergi mult.
                      sigpicTransport marfa !

                      Comment


                      • un ddt2000 are cineva,aici in targ, sa pot activa si eu o functie? rog pm.multumesc anticipat

                        Comment


                        • Iulyan si cu consumul cum stai comparativ cu benzina?

                          Comment


                          • e aproximativ la fel doar ca te ajuta pretu.cu 1 litru in plus fata de benzina
                            Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                            Comment


                            • nu-mi prea vine sa cred ca la acelasi stil d condus consuma doar 1l/100km in plus, dar o fi posibil daca tu zici

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google