Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sal cleo

    nu face nimic...eram concentrat si eu la motorul de la enzo ....k aveam asa o pofta sa ma dau cu ea.....

    Comment


    • @nemo_bimos ti-ai inscris masina? Daca da in cat timp ai avut dovada de circulatie de la depunerea dosarului? Merci

      Comment


      • salut,am depus dosarul marti si m-au programat sa ridic actele si numerele exact peste o saptamana(23.12).sper sa le ridic pana la sarbatori ca de nu fac spume.oricum e jale fara masina.despre dovada aceea nu cred ca se elibereaza asa ceva,eu nu stiu nimic si am mai intrebat in stanga si in dreapta pe la politie.
        GILL 3*

        Comment


        • nemo_bimos eu iti urez bafta

          Ce tarziu intrii pe forum
          sigpic
          !

          Comment


          • re

            fratilor am uitat sa va intreb voi ce benzina bagati prin golanuri si de unde???

            Comment


            • De aici premium fara plumb.
              Tu?
              O sa ii mai bag si top premium poate vad vreo diferenta.
              sigpic
              !

              Comment


              • sal mihai

                de 95 bagi?sau 98?
                a mea 95 frate k doar sunt student...merge bine i-am dat bordu cu dinasta
                o sa i fac un plin cu efix sau carrera de 100 acum dupa sarbatori sa vad zboara cum zic unii )

                Comment


                • De 95.
                  Sunt multumit de ea.
                  Nu pot sa cer mai mult de la motoras.
                  sigpic
                  !

                  Comment


                  • Eu bag de 95 si top premium99.
                    Azi am reusit si eu sa iau dovada ca sa pot circula cu numerele definitive.

                    Comment


                    • Eu folosesc e-fix de la Rompetrol de cand am jucaria si merge super.
                      Daca ai dovada inseamna ca duminica punem de-o intalnire.
                      sigpic

                      Comment


                      • Cleo11 te-am vazut azi in Tg jiu

                        Comment


                        • Eu maine plec din rovinari , ma voi intoarce cred de revelion.

                          Sa aveti sarbatori fericite co-Loganistii mei.
                          sigpic
                          !

                          Comment


                          • Multumesc la fel si tie vdmihai. Drum bun!!!

                            Comment


                            • In sfarsit am reusit si eu sa ridic numerele definitive si bineinteles dovada cu care pot circula pana pe 06.01.De azi masinuta mea are nr.de inmatriculare
                              GJ-11-EKO.Cei care aveti masinile inmatriculate sunteti fericiti,nu vreti sa stiti ce cozi sunt la politie indiferent de ghiseu.
                              "Sarbatori fericite" tuturor si multi km fara incidente.

                              p.s. Si eu te-am vazut Alex in tg jiu , erai pe la infomanu.Sa nu uit, am fost la Ranca-e super frumos,nu stati pe ganduri si urcati sa mai luati o gura de aer curat(destul cu sarmalele).
                              GILL 3*

                              Comment


                              • Sarbatori pline de caldura si lumina va doresc, langa bradul impodobit, alaturi de cei dragi, si un an nou cu mult noroc si bucurii!!! Sarbatori Fericite si La multi ani!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google