Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mai draga grut eu iti bag benzina pentru tg jiu ticleni dar tu iti suporti transportul cu platforma pentru ati aduce cazanu acasa?????????

    Comment


    • pana acolo va zboara rotile la cum e acum drumu...am fost eu ieri si te rogi sa ajungi cu masina intreaga innapoi

      Comment


      • lasai vere,sa se duca,la liniute se vede ce pot masinile,iar pe drum lung e alta mancare cu peste,acolo se vede experienta de cand ai permisu..

        Comment


        • grutzz recunosti si tu odata in viata ca esti varza la condus pe traseu nu la linii
          stima

          Comment


          • logic vere nu imi e rusine,, coco sa isi vada de caruta lui ca mai bine iar da foc,, ca nu ii fuge deloc,, si eu intr-un an,nu am cum sa capat experienta nici pe jumatea lui la vtm,,, nu cred ca sa nascut omu ala ,ca intr-un an, sa ajungi un om care a facut asa cv,de ani buni...

            Comment


            • Baietii,revelionu?care cum pe unde se duce?)
              Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

              Comment


              • de ce zici vere sa dea foc la caruta ca aia ii produce bani pe langa a ta care mananca bani.
                Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                Comment


                • Haide baietii,ceva propuneri pentru revelion?Mai lasati liniutele ca voi continuati pe tema discutie oriunde si pe unde va intalniti pe acolo va spargeti capetele(la figurat zis).Va salut respectuos!

                  Sry-ulee,intra tata si pe forum,sa ne dai ceva idei,poate si invitatii pe undeva),si colegii de pe site la fel:d
                  Last edited by Nic xgp-u; 14 December 2010, 01:53. Reason: Automerged Doublepost
                  Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

                  Comment


                  • pe criza asta, nu ne mai permitem ,revelion de lux...

                    alex,asteptam poze,ca sigur ai urcat sus cu masina pe zapada asta....
                    Last edited by grutzz; 14 December 2010, 17:29. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • alexe nici o poza nimic?

                      Comment


                      • Am pus la my ride

                        Comment


                        • am vazut tata...

                          Comment


                          • Mai grutt ai uitat cind vorbeai cu domnu coco....sarunina....creca ti-am dat mult nas mai mucosule....cind ti-ai permite sa iti cumperi macar o masina atunci sa imi zici sa ii dau foc la a mea ,pina atunci taci pentru ca esti un suflet ratacit dragul meu,depinzi de tati si mami.........

                            Comment


                            • da ma,da masina lu tata si a lu mama,va dat fum ,si tot voi ziceati,va credeati zmei,si ma luati la misto,pana vam dat fum ,si vam inchis gura...si nu numai o data..

                              Comment


                              • Grutz aici ii dau dreptate lu domnu coco.. Totusi trb respectat ca este mai varsta decat noi. Nu poti sa te adresezi asa la pertu decat daca dansul iti zice

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google