Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si ceva poze pe aroport...Picture 071.jpg

    Picture 072.jpg
    Attached Files

    Comment


    • Unde-i asta? Sa vezi nebunie deseara la interex !

      Comment


      • daca mai am bani si pt deseara
        pe aeroport la stanesti..

        Comment


        • da da da,jmecherie in seara asta la interex si pe platou la serban,pacat ca nu venirati colegii cu loganuri,pacat cu politia,ca se imprastiara peste tot
          Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

          Comment


          • nebunia a fost dupa ora 12 ca se saturasera de noi si au plecatau chemat televiziunea ca sa fie ei smecheri si apoi ne-au lasat in pace. s-au dat si ei la interex cu MCV`u
            Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

            Comment


            • )),de parca ei nu vroiau sa se distreze putin,app,astaseara baietii veniti la interex?:>
              Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

              Comment


              • nick tu cu ce vii de ne chemi pe noi? suntem raciti la rezervor
                Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                Comment


                • la toti se simnte raceala la rezervor...

                  Comment


                  • ma adaug si eu pe lista cu masina pe rosu (ca la femei))

                    Comment


                    • 1 litru mai am in rezervor

                      Comment


                      • fratilor ,cei cu filiala de la tg.jiu?? numai spune nimeni nimic??

                        Comment


                        • au venit sarbatorile man...urmatoarea intalnire prin ianuarie cred sau prin trafic
                          id messenger:merlan.alexandru

                          Comment


                          • pfff asa e ,ai dreptate...

                            Comment


                            • Originally posted by iulyancosty View Post
                              nick tu cu ce vii de ne chemi pe noi? suntem raciti la rezervor
                              Pai cu masina,ca doar nu pe jos,sry-ul a fost cand am venit la kaufland sau la interex
                              Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

                              Comment


                              • si ai fost tu cu masina ta? sau tu ai fost pasager? e o mare curiozitate pentru mine asta
                                Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google