Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nic xgp-u View Post
    )))stai ma sa se mai linisteasca apele ca de dupa sarbatori
    mai e putin si vin pastile

    Originally posted by grutzz View Post
    ma sry dar la tine nu se simnte criza??...
    grutzz 1 l de benzina pana la narcise creca gasesc prin masina
    Last edited by speed_shock; 17 January 2011, 12:54. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Da-o dracu' de treaba ca sa invoci criza pt. un drum de 5-6 km dus-intors pana la Narcise e deja prea de tot... ca nici un litru nu-ti ia daca mergi frumos. Nu e nimeni obligat sa vina la intalnire si nu ma iau de nimeni sa nu se inteleaga asta, dar rade lumea de noi daca se uita pe aici.

      Comment


      • scuze se tot gasesc

        Comment


        • Ai dreptate sry-u
          Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

          Comment


          • si pe zi ce trece din ce citesc si mai mult pe forum mai dau de cate un user din tg.jiu
            dar doar atat intalniri pauza

            Comment


            • aha cine vorbeste,nepotule ,numai am o poza cu masina ta pe la intalniri de cand am fost 14 masini la interex,asa ca...nu vorbi tocmai tu de litru ala de benzina...
              Last edited by grutzz; 18 January 2011, 15:40.

              Comment


              • cine vrea sa aibe masina in gtasa sa intre aici si sa imi spuna http://www.loganclub.ro/forum/masini...da-t30219.html

                Comment


                • Grutzz Ia baga un ochi la intalniri si uita-te cine a fost la ultima intalnire.
                  Sau ti-e greu si preferi sa scri asa ce-ti trece prin cap sa umpli forumu' cu aberatii?
                  Last edited by Nepotu123; 18 January 2011, 17:07.

                  Comment


                  • grutz lasa tu gura....ba pleca tati ba nu am benzina etc
                    de cand facem intalniri la narcise gbi-ul a fost de fiecare data
                    nu iau apararea la nimeni
                    am fost si 2 masini eu gbi si a trecut si bia din respect,ne-a salutat si a plecat omu
                    sunt multi altii care nu au trecut nici macar 1 data

                    Comment


                    • si cand am fost eu cu BULET?? a venit cineva?? nu va zic eu,am stat acolo 30 de min si incercam sa va sun pe toti,dar nu rasp la telefon asa ca,nepotu la NARCISE o data sau maxim de 2 ori...nu se vede in poza..alte loganele......
                      Attached Files

                      Comment


                      • Cand am fost in oras m-am anuntat si am venit de fiecare data. Si nu te mai bate cu pumnii in piept ca am fost la narcise si eu doar cu Alex-mer... n-au venit si gata am stat 5 min in parcare de vorba si am plecat, nu-i mare lucru doar nu-i obligat nimeni... eu oricum ma duc in targu' de masini deci e in drumul meu.

                        Comment


                        • nu ma bat tata cu pumni in piept,nu sunt tarzan:P,asa ca stai usor pe cauciucurile tale,eu spusai care e adevarul...

                          Comment


                          • Asa e... hai ca nu-mi mai bat capul. Nu stau pe cauciucuri eu rulez pe ele.

                            Comment


                            • Nu va certati intre voi,ca voi tot va vedeti.Mai bine ma certati pe mine ca nu v-am vazut la culoare never
                              Cu Ionut ce m-am intalnit
                              sigpic
                              !

                              Comment


                              • Baietii din zona , stie careva daca pot face transalpina in week asta ? vin dispre ranca .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google