Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • chiar asa... bine ai venit si sper sa reusim sa ne vedem si la intalniri.
    Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

    Comment


    • Originally posted by alex86 View Post
      LAsati ma omul in pace doar ce a venit pe forum si gata pe el. Asa zic unii ca se castiga chiar daca nu se castiga.

      Bine ai venit pe forum robert
      ms fratiouru.....

      Originally posted by iulyancosty View Post
      nu te supara pe mine poti sa pui o poza cu permisu tau? si unde ai pus tu evacuarea?aia de iti da 5 cai frumosi.
      cu asta m-ai prins nu am carnet..mai am si eu putin si am...si evacuarea cand am luato...asa mi-au spus...acuma nustiu cum este...adevaru e ca trebuie sa o pun pe dyno si atunci iti zice cat ai in plus sau in minus...ms

      Originally posted by iulyancosty View Post
      nu te supara pe mine poti sa pui o poza cu permisu tau? si unde ai pus tu evacuarea?aia de iti da 5 cai frumosi.
      si app nu am de ce sa ma supar pe tine

      Unde as putea gasi si eu o evacuare completa de logan???ceva mai mare in diametru....catalizatoru sport este bun?
      Last edited by robertowrc; 13 November 2011, 15:10. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • uita-te pe dacia shop. au ei o evacuare completa.
        Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

        Comment


        • Originally posted by CataFOF View Post
          se castiga cuplu nu cai
          cata e sesizabila evacuarea pe 50 ca si cuplu?

          Comment


          • Aveti idee prin Targu Jiu sau imprejurimi,unde se poate monta incalzirea in scaune la un logan? sa se priceapa la partea electrica nu sa faca tiganeli.multumesc anticipat

            Comment


            • Gata am facut golanu...nu mai am probleme cu motoru...nu se inchidea clapeta..si am curatato cu spray de contacte...am puso pe calculator toate erau bune...si asa am facuto...cine are defectiune la logan cum am avut eu sa ma contacteze..se rezolva foarte usor
              Attached Files

              Comment


              • Liniste si pace......
                Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                Comment


                • Va doresc un Craciun Fericit alaturi de cei dragi.Sa aveti parte de o masa bogata,colindatori, si tot ce va doriti de Craciun sa se implineasca!

                  Comment


                  • multumim. Un Craciun Fericit urez si eu tuturor loganistilor.....
                    Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                    Comment


                    • CRACIUN FERICIT tuturor membrilor logan club...!!!

                      Comment


                      • La fel Danutz...si un an nou fericit si plin de bucuri.....si cat mai multe modificari la golanuri:>

                        Comment


                        • Va urez si eu un Craciun fericit chiar daca e cam tarziu , multa sanatate si un An Nou plin de bucurii si impliniri! La Multi Ani!

                          Comment


                          • Va doresc un an nou fericit si multa multa sanatate tuturor de pe forum

                            Comment


                            • LA MULTI ANI...,tuturor loganistilor...!!!

                              Comment


                              • multumim la fel.....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google